Yılların hocası Şemsi Keser ve Hapkido

İstanbul Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksekokulu hocası Şemsi Keser,mücadele sporlarının temelinde Karate, Judo, Tekvando,Aikido ve Kung fu bilinen savunma sanatlarıdır.

Yılların hocası Şemsi Keser ve Hapkido
A+ A-

 
 
 
Etkili İletişim Güvenlik birimlerine yazılmış Yardımcı Ders Kitapları bulunan Şemsi Keser,oğuları Ümit Keser,Hidayet Keser ile artık sporlarda profosyonel olarak yepyeni bir yola çıktılar.Şemsi Keser,mücadele sporlarının temelinde Karate, Judo, Tekvando,Aikido ve Kung fu bilinen savunma sanatlardır.Bu sporların yeni yüzü Hapkido mücadele sporlarına yeni bir soluk getirdi.Uzun yıllardır yurdumuzda sevilerek yapılan sporlarımıza Hapkido ve Krav Maga ile devam ediyoruz dedi.Sevilen televizyon dizilerinde savunma sanatları danışmanlığıda yapan Şemsi Keser, profosyenel çalışmalarına yeni açacağı spor salonunda devam edecek.

 

Emniyet Amiri Selim Kınacı ,Şemsi Keser, Mücadele Sporları destekcisi ünlü sanatçı Oktay Kaynarca,Mehmet Kaya.
 

 Ümit Keser,Hidayet Keser

Krav Maga:  İsrail askeri güçleri tarafından kullanılan yakın dövüş tekniğidir. İsrail güvenlik güçleri tarafından kişisel savunma (self-defense) teknikler basitleştirilip askeriyede kullanılan  teknikleri çıkarılmış bir versiyonudur.İngilizce konuşulan ülkelerde kısaca Krav şeklinde adlandırılmaktadır.