Türkiye Hapkido Şampiyonası

Sponsorluğunu Pendik Belediyesinin üstlendiği 4. Türkiye Hapkido Şampiyonasında dereceye giren sporcular madalya ve sertifikayla ödüllendirildi.

Türkiye Hapkido Şampiyonası
A+ A-

4. Türkiye Hapkido Şampiyonası

 

Sponsorluğunu Pendik Belediyesinin üstlendiği 4. Türkiye Hapkido Şampiyonasında dereceye giren sporcular madalya ve sertifikayla ödüllendirildi.Katılan tüm sporculara katılım belgesi verildi.

 Dereceye Giren Sporcular:

BÜYÜK ERKEKLER

54. Kg 

1.Naim Selçuk AVİNCAN - SAKARYA ATILGAN SPOR KULÜBÜ

2.Ahmet NİĞDELİOĞLU - ESKİŞEHİR ESJİM SPOR.

62. Kg

1.Bahadırhan HEBİLOĞLU - SAKARYA ATILGAN SPOR KULÜBÜ

2.Abdülbaki NİĞDELİOĞLU - ESKİŞEHİR ESJİM SPOR

3.Çağatay TALU - JUNG MOO HAPKİDO

4.Semih ÖZTÜFEKÇİ - KIRIKKALE DİNAMİK SPOR KULÜBÜ

72. Kg.

1.Murat SARIKUŞ - İSTANBUL ÇELİK SPOR KULÜBÜ

2.Yaşar Sinan ÇİÇEK - İSTANBUL ÇELİK SPOR

3.Kenan KARKUZ - OSMANİYE KADİRLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

4.Turgay TÜYLÜ - İSTANBUL HAPKİDO TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

80. Kg.

1. Şahin DEMİR - ESKİŞEHİR ESJİM SPOR KULÜBÜ

2. Ali ÇAĞLAR - SAKARYA ATILGAN SPOR KULÜBÜ

3. Volkan  ESKİMEZ - OSMANİYE KADİRLİ SPOR KULÜBÜ

 

 

 

BAYANLAR

47. Kg.

1. Şifa DOLGUN - OSMANİYE GENİŞ UFUKLAR SPOR KULÜBÜ

2. Burcu ÖZBAYRAK - İSTANBUL YENİGÜN SPOR KULÜBÜ

3. Muazzez ŞENER - İSTANBUL KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ

54. Kg.

1. Duygu ADİLE ATAÇER - İSTANBUL ÇELİK SPOR KULÜBÜ

2. Minure DİLMURAT - İSTANBUL YENİGÜN SPOR KULÜBÜ

59. K.g.

1. Yasemin ERKOÇ - İSTANBUL YENİGÜN SPOR KULÜBÜ

2. Özge KARAYILAN - İSTANUL KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ

73. K.g.

1. Gamze AŞÇI - İSTANBUL KAHRAMAN SPOR KULÜBÜ

MİNİK - YILDIZ ERKEKLER

40.K.g.

1.Ebubekir ZIRH - JUNG MOO HAPKİDO SPOR KULÜBÜ

2. Taha ÜZÜMCÜ - JUNG MOO HAPKİDO SPOR KULÜBÜ

3. Cem MAVİDENİZ - JUNG MOO HAPKİDO SPOR KULÜBÜ

45. Kg.

1. Burak TARAKÇI - JUNG MOO HAPKİDO SPOR KULÜBÜ

2. M.ESAT YILDIZ - SAKARYA ATILGAN SPOR KULÜBÜ

3. Mert ALBAYRAK - JUNG MOO HAPKİDO SPOR KULÜBÜ

4. Yunus KOLOĞLU - JUNG MOO HAPKİDO SPOR KULÜBÜ

 

 

 

İSTANBUL

1. Yenigün Taekwondo İhtisas Kulübü- Tarkan YENİGÜN

2. Çildo Taekwondo Spor Kulübü - Kenan ÇİL

3. Çelik Taekwondo Spor Kulübü - Zeynel ÇELİK

4. Uzakdoğu Spor Kulübü - Orhan ŞANLIER

5. Demir Spor Kulübü - Mehmet DEMİR

6. İ.B.B Hasan Doğan Spor Tesisleri - Hulusi DEMİR

7. Marmara Üniversitesi Spor Kulübü - Nusret RAMAZANOĞLU

8. Kuvvet Taekwondo Spor Kulübü - Fevzi KUVVET

9. Jung Moo Hapkido Kulübü - Master Yohan JİN 

10. İstanbul Hapkido - Taekwondo Kulübü - Mustafa ELMALI - Azmi NİĞDELİOĞLU

11. Yıldırım Spor Kulübü - Vahyettin YILDIRIM

12. Ataşehir Belediyesi Spor Kulübü - İhsan KAHRAMAN

ADANA

1. Akdeniz Spor Kulübü - Mehmet ÇEKEM- Ahmet EĞİN

OSMANİYE

1. Kadirli Belediye Spor - Ahmet DÖRTLEMEZ

ESKİŞEHİR

1. Esjim Spor Kulübü - Hakkı ÜNAL

SAKARYA

1. Atılgan Spor Kulübü - Davut CENGİZ

İZMİT

1. Red Dragon Spor Kulübü - Özcan MERMER

ANKARA

1. Ankara Jung Moo Hapkido - Sadık ŞAHİN

KASTAMONU

1. Kastamonu Belediye Spor Kulübü - Murat ŞENGÜL

BALIKESİR

1. Balıkesir Taekwondo Spor Kulübü - Serkan ERKEKOĞLU

KIRIKKALE

1. Yıldırım Spor Kulübü - Yasin YILDIRIM

BURSA

1. Osmangazi Belediye Spor Kulübü - Mücahit ALTINER