Başbakan´a verdiği sözü tuttu

Muay Thai Gençler Dünya Şampiyonu Hayri Doğan Hozanlı, ocak ayında görüştüğü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´a verdiği “unvanını koruma” sözünü İstanbul´da yapılan dünya gençler şampiyonasında tuttu.

Başbakan´a verdiği sözü tuttu
A+ A-

Hozanlı, Başbakan`a verdiği sözü tuttu
Muay Thai Gençler Dünya Şampiyonu Hayri Doğan Hozanlı, ocak ayında görüştüğü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`a verdiği “unvanını koruma” sözünü İstanbul`da yapılan dünya gençler şampiyonasında tuttu.
Muay Thai Milli Takım antrenörlerinden Hakan Şahade ile Adana Valisi Hüseyin Avni Coş`u ziyaret eden Hozanlı, verdiği sözü tutarak unvanını koruduğu için mutlu olduğunu belirtti. Hozanlı, verdiği desteklerden dolayı Başbakan Erdoğan ile Vali Coş`a teşekkür etti.

Coş da bu tarz başarılarla Adana`nın adının duyurulduğunu belirterek, kentteki sporculara her zaman destek olduklarını söyledi.

Vali Coş, Hozanlı ve antrenörü Şahade ile beraberlerinde gelen diğer başarılı sporculara çeşitli hediyeler verdi. Hozanlı da Coş`a muay thai sporunda kullanılan eldiven hediye etti.

Antrenör Şahade, Hozanlı`nın ocak ayında ziyaret ettiği Erdoğan`a unvanını koruma sözü verdiğini hatırlatarak, bu sözü tutmak için çok çalıştıklarını söyledi.

İstanbul`da 13-17 Mart tarihlerinde yapılan Dünya Muay Thai Çocuklar ve Gençler Şampiyonası`nda verilen sözü tutmanın gururunu yaşadıklarını anlatan Şahade, başarıları artırarak devam ettirmek istediklerini kaydetti.