3. Hapkido Şampiyonası Çubuk´ta

Çubuk Belediyesi ve Avrupa Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (EHMAA) ´nun organizasyonunda Çubuk´ta Hapkido Şampiyonası düzenlenecek.

3. Hapkido Şampiyonası Çubuk´ta
A+ A-

3. Hapkido Şampiyonası Çubuk`ta
 
 
 
Çubuk Belediyesi ve Avrupa Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (EHMAA) `nun organizasyonunda Çubuk`ta Hapkido Şampiyonası düzenlenecek.
 
 
 
Çubuk Belediyesi ve Avrupa Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (EHMAA) işbirliğinde Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Derneği ( UMES) ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü`nün destekleriyle gerçekleştirilecek etkinlik, Çubuk Belediyesi Kapalı Spor Salonunda yapılacak..
 
 
             İlçede ikinci defa düzenlenecek Hapkido Şampiyonası hakkında bilgi veren Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden,şampiyonanın 27 Şubat 2011 tarihinde Belediye Kapalı Spor Salonu`nda gerçekleştirileceğini söyledi. Başkan Özden, ``Şampiyonaya Türkiye`nin çeşitli il ve ilçelerinden sporcular katılacaklar. Diğer illerden gelen sporcularımızın bir kısmı bir gün süre ile ilçemizde konaklayacak. Minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorisinde yapılacak olan karşılaşmaya, daha önceki müsabakalarda derece yapmış sporcular katılarak madalya için mücadele edecekler. Ayrıca geçtiğimiz yıl ve bu yıl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü`nün açmış olduğu yetenek kurslarındaki öğrenciler de bu müsabakaya katılacaklar. İlçemizde yapılan karşılaşmaya tüm sporseverler ve vatandaşlarımız davetlidir`` dedi. 
 
Avrupa Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu ve Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Derneği ( UMES)  ile Çubuk Belediyesinin ortaklaşa düzenleyeceği müsabakanın 27 Şubat Pazar günü saat 10.00`da seminerlerle başlayacağını söyleyen Avrupa Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu Teknik Komite Başkanı Aras Şentürk ise, akşam geç saatlere kadar devam edecek müsabakalarda 8 hakemin görev alacağını belirtti.