Ümit Milli Takım Seçmeleri sona erdi

Judo Federasyonu binamsında bulunan spor salonunda gerçekleşen Judo Ümit Milli Takım seçmelerinin son gününde kadın ve erkekler iki sıkletinde derece yapanlar belirlendi ve karşılaşmalar sona erdi.

 Ümit Milli Takım Seçmeleri sona erdi
A+ A-

Judo Federasyonu binamsında bulunan spor salonunda gerçekleşen Judo Ümit Milli Takım seçmelerinin
son gününde kadın ve erkekler iki sıkletinde derece yapanlar belirlendi ve karşılaşmalar sona
erdi.
 Ümit Milli Takım Seçmeleri sona erdi
Müsabakalar sonunda toplamda; Kocaelili judokalar 7 birincilik, 4 ikincilik ve 9 üçüncülükle
birinci sırada yer aldı. Denizlili judocular 2 birincilik ve bir üçüncülükle ikinci olurken, Antalyalı
judocular 2 birincilikle sıralamada üçüncülük basamağında yer aldı.
Ümitler Milli Takım seçmelerinin son gününde alınan sonuçlar şöyle:
 Ümit Milli Takım Seçmeleri sona erdi
 
Erkekler 60 Kg
1 İBRAHİM DEMİREL (ANTALYA)
2 YUNUS EMRE ESENBOĞA (IĞDIR)
3 ENES ÇAKAN (KOCAELİ)
3 SAMET KAYDU (KOCAELİ)
5 ATA IŞINER GÖÇ (KOCAELİ)
5 BEKİR TAHA SEYMEN (KOCAELİ)
7 ONUR AKGÜL (KONYA)
7 EMRE YAZGAN (KOCAELİ)

Erkekler 73 Kg
1 ERMAN GÜRGEN (KOCAELİ)
2 SEYDİ GÜNEŞ (KOCAELİ)
3 FIRAT ÇELEBİ (SAMSUN)
3 ABDULKADİR KOCA (ANKARA)
5 ENES PINAR (MANİSA)
5 METEHAN BAYRAKTAR (ANKARA)
7 MUHAMMET BAKİ DEMİRCAN (İSTANBUL)
7 MUHAMMED YAZICI (KOCAELİ)
 
Kadınlar 52 Kg
 
1 YAREN KÖMÜRCÜ (KOCAELİ)
2 NECLA ŞEKER (KOCAELİ)
3 SUDE İNAN (KONYA)
3 MERYEM İCLAL ARSLAN (KONYA)
5 AYSUN AĞDEVE (MANİSA)
5 YAĞMUR KAHRAMAN (VAN)
7 TUĞÇE SAYINER (KÜTAHYA)
7 BERİKA KAPLAN (SAMSUN)
 
Kadınlar 63 Kg
 
1 NAZLI ÇOBAN (DENİZLİ)
2 ELİF KUŞKU (EDİRNE)
3 SÜMEYYE KAYA (MANİSA)
3 ZEHRANUR KAYA (KOCAELİ)
5 KERİME NUR İŞBECER (MANİSA)
5 BUSE SÖĞÜT (TRABZON)
7 ALEYNA TUTUŞ (SİVAS)
7 SILA GÜRSOY (İZMİR)
 
JUDO Ümitler Milli Takım seçmeleri 2. Gün 
 
Judo Federasyonu faaliyet programında yer alan ve merkez binamsında bulunan spor
salonunda devam eden Judo Ümit Milli Takım seçmelerinde heyecan sürüyor.
 
İkinci gün müsabakaları sonunda toplamda Kocaelili judocular 5 birincilik, iki ikincilik ve 6
üçüncülükle ilk sırada yer aldı. Manisalı judokalar bir birincilik, dört ikincilik ve 3 üçüncülükle
sıralamada ikinci olurken, Konyalı judocular bir birincilikle, 2 ikincilik ve 3 üçüncülük ile
üçüncülük basamağında yer aldı.
Ümitler Milli Takım seçmelerinin ikinci gün karşılaşmaları sonunda sıralama şöyle gerçekleşti:
 
Erkekler 55 Kg
1 ALİ BOZKURT (KOCAELİ)
2 HİLMİ MUCIK (KOCAELİ)
3 ABDULSAMET ÇAKIR (KOCAELİ)
3 CANER FİDAN (KOCAELİ)
5 KEMAL AYAZ (ŞANLIURFA)
5 ENES USLU (KAHRAMANMARAŞ)
7 ENES BATUHAN KABAKLI (ANKARA)
7 ERTAN KARGI (KOCAELİ)
 
Erkekler 66Kg
1 EMRE KARADUMAN (KOCAELİ)
2 ABDULLAH TURGUTLU (KONYA)
3 İSMAİL DURBAK (MANİSA)
3 YÜCEL GÖKER (KONYA)
5 EMİR AKAR (TEKİRDAĞ)
5 AYTUĞ OKUYUCU (EDİRNE)
7 ABDULKADİR TEKER (ŞANLIURFA)
7 MUHARREM CANER ÇETİN (BURSA)
 
Erkekler 90 Kg
1 ATİLLA DİNÇ (KOCAELİ)
2 MEVLÜT ÖZTAŞ (KONYA)
3 YUNUS EFE İLHAN (BURSA)
3 MUHAMMED ALİ TATLISU (KONYA)
5 UMUT BOZUK (İSTANBUL)
5 YAKUP KARA (KONYA)
7 MERT YASİN KARA (KONYA)
7 AYBERK BOLAT (İSTANBUL)
 
Kadınlar 48 Kg
1 ŞEYMA YILDIRIM (KONYA)
2 CEREN YILMAZ (MANİSA)
3 AYŞE NAZ ÖZDEMİR (DENİZLİ)
3 ELİF KIRT (KOCAELİ)
5 SURA NİL KARASU (MANİSA)
5 HİLâL SEMA BİRİNCİ (TRABZON)
7 MERVE NUR ALKIŞ (İZMİR)
7 ELİF NUR YALÇIN (KONYA)
 
Kadınlar 57 Kg
1 REYHAN OĞUZ (DENİZLİ)
2 AYŞENUR KARADAĞ (RİZE)
3 HELİN KAYDU (KOCAELİ)
3 TÜRKAN NUR AYDIN (İZMİR)
5 ELİF AĞAR (KONYA)
5 AYŞEGÜL BAKIR (BARTIN)
7 RABİA DEMİR (ŞANLIURFA)
7 NİLSU KURUCU (SAKARYA)
 
Kadınlar 70 Kg
1 HATİCE KOÇYİĞİT (ANKARA)
2 EMİNE MİHRACE ÇELEN (MANİSA)
3 ECEM BAYSUĞ (SAMSUN)
3 MUAZZEZ BOZKUŞ (İZMİR)
5 BEYZA ŞAHİN (SAMSUN)
5 RÜMEYSA KOTO (RİZE)
7 CEREN NURİYE DİNÇ (BALIKESİR)
7 ZEYNEP BETÜL AYYILDIZ (KONYA)