Galatasaray Judo Takımı`na Tunç Holding  sponsor

Galatasaray Judo Takımı ilk kez bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Daha önce sarı-kırmızılı kulüpte kadın voleybol, kadın futbol, bedensel engelli basketbol ve erkek futbol takımına sponsor olan Tunç Holding, bu kez judoya sponsor oldu.

Galatasaray Judo Takımı`na Tunç Holding  sponsor
A+ A-

 
Galatasaray Kadın Judo Takımı’nın yeni kol sponsoru Tunç Holding A.Ş. oldu.
Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirilen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Reha Keskin ve Tunç Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan katıldı.
Yönetim Kurulu Üyesi Reha Keskin, “Dinçer Bey’e göstermiş olduğu Galatasaraylılık ve destek için teşekkür ederek söze başlamak istiyorum. Bu bizim için çok değerli ve özel bir sponsorluk. Judo branşımızın ilk sponsorluğu. Bizim için de ayrı bir önemi var. Judo bizim kulübümüzün en başarılı branşı. Özhan Ağabey zamanında kurulan ve çok başarılara imza atmış bir branş. Bizim için çok değerli. Bir ay evvel Avrupa’daki en büyük kupa olan Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu almış bir ekip var judoda. Onlarla gurur duyuyoruz. Kendilerine teşekkür ediyoruz ve bu başarıların devamını istiyoruz. Bu bağlamda bu sponsorluk bizim için ve branşımız için çok değerli. Dinçer Beyin beşinci sponsorluğu. Onun için kendisine gönülden teşekkür ediyoruz. Bu gönülden bağlılığı bizi de çok etkiliyor. Judonun bizim için bir diğer önemi de 2024 Paris Olimpiyatları’na 24 sporcu gönderme hedefimiz var. Bunun için uğraşıyoruz. Burada judo önemli branşlardan bir tanesi. Önemli bir spor. Şu anda gönderebileceğimiz üç tane önemli sporcumuz var. Bunları daha da artırarak katılımımızı artırıp ilke imza atmak istiyoruz. Umarım bu destekle bunu başarabileceğiz" dedi.
 
Tunç Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan ise, "Öncelikle 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız. Hepinizle gurur duyuyorum. Tekrar gününüzü kutluyorum. Judo Galatasaray’ın en önde giden, en başarılı branşı. Maalesef taraftarlarımız futbol ve basketbol ağırlıklı. Umarım sponsorluğumuzun ardından judonun kıymeti daha da etkili olacak. Başkanımız Burak Elmas’a teşekkür ediyorum. Covid olduğum zaman aramıştı. Judonun sponsorluğunu kabul ederseniz sunalım dedi. Ben de kabul ettim. Sonra Hande Hanım aradı. Kendisine teşekkür ediyorum. 7-8 dakikalık telefon konuşmasından sonra judoya da Tunç Holding olarak katkılarımızı sunacağımı ilettim. Bugünden sonra logomuz Avrupa şampiyonu olan takımımızın kollarında oldukça nice şampiyonluklara gideceklerini temenni ediyorum" diye konuştu.
 
Galatasaray’a yeni sponsor

Galatasaray Judo Takımı ilk kez bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Daha önce sarı-kırmızılı kulüpte kadın voleybol, kadın futbol, bedensel engelli basketbol ve erkek futbol takımına sponsor olan Tunç Holding, bu kez judoya sponsor oldu.
 
Galatasaray Judo Takımı ilk kez bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Daha önce sarı-kırmızılı kulüpte kadın voleybol, kadın futbol, bedensel engelli basketbol ve erkek futbol takımına sponsor olan Tunç Holding, bu kez judo branşına sponsor olarak bu sezonki 5. sponsorluk anlaşmasına imza attı. Daha önce toplantıda yer alacağı belirtilen Yönetici Işıtan Gün, temaslı olduğu için toplantıya katılamadı. Işıtan Gün’ün test sonucunun henüz çıkmadığı bilgisi verildi.
 
İbrahim Reha Keskin: Amacımız Türk sporuna katkı sağlamak
Sponsorluk anlaşmasında konuşan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Reha Keskin, sponsor firmanın sahibi Dinçer Azaphan’a teşekkür ederek, “Dinçer Bey’e gösterdiği Galatasaraylılık için çok teşekkür ediyorum. Judo branşının ilk sponsorluğu. Judo, Özhan Ağabey zamanında kurulan ve büyük başarılara imza atmış bir branş. 1 ay önce Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanan bir ekibimiz var. Tekrar çok teşekkür ediyorum kendisine. Bu 5. sponsorluğu. Gönülden bir teşekkürümüz var. Judo, 2024 Paris Olimpiyatları’na 24 sporcu göndermek için uğraşıyoruz. Judo da önemli bir branş bizim için. 2 kadın ve 1 erkek sporcu gönderebilecek durumdayız. Bu sayıyı artırarak bir ilke imza atmak istiyoruz” diye konuştu. Olimpiyatlara sporcu göndermenin önemine de dikkat çeken Keskin, “Amacımız Türkiye’yi Olimpiyatlarda başarıyla temsil etmek. Fenerbahçe geçtiğimiz olimpiyatlarda 27 sporcuyla yer aldı ve bu büyük bir başarıydı. Taraftarlarımız bu sporlara daha çok ilgi göstermesini bekliyoruz ve biz de sporcu sayısını en üste çekmeyi hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.
 
Dinçer Azaphan: Bana ihtiyaç varsa her zaman hazırım
Galatasaray’a bu sezon 5. farklı branşta sponsor olan Tunç Holding Yönetim kurulu Başkanı Dinçer Azaphan ilk olarak 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız” diyen Azaphan, “Judo, Galatasaray’ın en başarılı branşlarından birisi. Ama maalesef taraftarlarımız futbol ve basketbol ağırlıklı gittiği için biraz gölgede kaldı. Başkanımız Burak Elmas’a da teşekkür ediyorum. Kendisi, Covid olduğum dönemde beni aramıştı ve 5 dakikalık telefon konuşmasının ardından judo branşına sponsor olmaya karar verdik. İnşallah bizim logomuz onların kollarında olduğu sürece nice dünya şampiyonlukları gelecektir. Judoda Avrupa Şampiyonluğu olmasının ardından takımın da ismi çok duyuldu. Başkanımız ve diğer yöneticilerimizle konuştuk ve Avrupa Şampiyonu olan bir takımın dünya şampiyonluğu hedefinde destek olmak istedik. Sponsorluktan sonra hedefim kulübün 6. ya da 7. branşında da ihtiyaç var denilirse, yine burada otururuz. Her zaman kulübün yanındayım. Bana ihtiyaç olduğu sürece sutopu, kano, başka ihtiyaç nerede varsa ben hazırım” diye konuştu.
 
“Galatasaray birkaç yenilgiyle yıkılmaz”
Giresunspor maçında tribünlerin protestosunun da sorulduğu Dinçer Azaphan, “Ben kulüpte yönetici değilim. Ben sadece nerede nasıl katkım olabilir, bunu düşünüyorum. Ama 5-6 mağlubiyetin ardından herkesin istifa etmesini kimse beklemesin. Galatasaray büyük bir camiadır ve düştüğü zaman kalkmasını bilir. Bunun cevabını Başkanımız Burak Elmas ve Fatih Terim verir. Galatasaray, Giresunspor’a yenildi diye kimse sevinmesin. Bizim 4 yıldızımız var formamızda. O yüzden bu sene şampiyon olamazsak, seneye oluruz” diyerek sözlerini tamamladı. Açıklamaların ardından toplu fotoğraf çekimiyle toplantı sona erdi.