Senkronize yüzmede ikinci madalyamız da geldi !

Almanya´nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Uluslararası 26.Novice Yıldızlar Senkronize Yüzme Şampiyonası´nda sporcularımızdan Mısra Gündeş, solo gösterisinde altın madalya kazandı.

Senkronize yüzmede ikinci madalyamız da geldi !
A+ A-

BİR TARİHİ MADALYA DAHA
Senkronize yüzmede ikinci madalyamız da geldi !

Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Uluslararası 26.Novice Yıldızlar Senkronize Yüzme Şampiyonası'nda sporcularımızdan Mısra Gündeş, solo gösterisinde altın madalya kazandı.

Senkronize yüzmede dünyada sayılı ülkelerinden İsviçre, Avusturya, Özbekistan, Kazakistan, Beyaz Rusya, Çek Cumhuriyeti, Belçika, Macaristan, Danimarka, Rusya, Bulgaristan, Polonya, Litvanya ve İsveç sporcuları arasından 1. olan Mısra Gündeş, tarihi bir başarıya imza atmış oldu.
Mısra Gündeş, senkronize yüzmede ülkemize ilk madalya kazandıran sporcu oldu.
 
İKİNCİ MADALYA DA GELDİ
 
Almanya'nın Düsseldorf kentinde devam eden 26. Novice Yıldızlar Senkronize Yüzme Şampiyonası’ndan bir madalya da düetten geldi.

Defne Bakırcı ve Mısra Gündeş’in yarıştığı düet gösterisinde sporcularımız 13 ülkenin katıldığı yarışmalarda Belarus’un ardından ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Mısra Gündeş ‘in ilk altın madalyasından sonra ilk gümüş madalyamızda düet kategorisinde Defne Bakırcı ve Mısra Gündeş’den gelmiş oldu.