Judo Genç Milli Takım Seçmeleri sona erdi

Judo Genç Milli Takım seçmeleri ikinci gün yapılan toplam 6 sıklet müsabakalarıyla tamamlandı. Federasyon faaliyet programımızda yer alan Genç Milli Takım seçmeleri sona erdi.

 Judo Genç Milli Takım Seçmeleri sona erdi
A+ A-

Judo Genç Milli Takım seçmeleri ikinci gün yapılan toplam 6 sıklet müsabakalarıyla tamamlandı.
Federasyon faaliyet programımızda yer alan Genç Milli Takım seçmeleri sona erdi.
 
Judo Federasyon Tesislerinde bulunan spor salonunda yapılan ikinci gün karşılaşmaları, k57, 63, ve 70;
erkekler 73, 81 ve 90 kilolarda ilk yedide yer alan isimler belirlendi.
 
Müsabakaların genel toplamında; Manisalı judocular 4 birincilik, iki ikincilik ve üç üçüncülükle
ilk sırada yer aldı. İstanbullu judocular iki birincilik üç ikincilik ve 4 üçüncülükle ikinci; Kocaelili
judocular 2 birincilik, 2 ikincilik ve 4 üçüncülükle üçüncü oldu.
 
Erkekler 73 Kg
1 UMALT DEMİREL(ANTALYA)
2 NİYAZİ GÖKÇEN (MANİSA)
3 HAMZA AKPINAR (KOCAELİ)
3 SONER KUMTAŞ (İSTANBUL)
5 CEMİL YİĞİT IRMAK (BALIKESİR)
5 BERKAN KUMBASAR (İSTANBUL)
7 ANIL KILIÇKARA (İZMİR)
7 HİDAYET ADIYAMAN (KOCAELİ)
 
Erkekler 81 Kg
1 BERKE ÇIRPAN (MANİSA)
2 SUAT CAN YAPICI (İSTANBUL)
3 KADİR ALKAN (ŞANLIURFA)
3 ERDAL DANIŞMAN (ORDU)
5 ABDULLAH TEKPINAR (ANKARA)
5 OĞUZ SULHAN KIRIK (SAMSUN)
7 KADİR CAN DEMİR (İSTANBUL)
7 RECEP EM (KÜTAHYA)

Erkekler 90 Kg
1 CEM ATA DEMİRTAŞ (ANKARA)
2 BAHRİ EMİR SABUNCU (İZMİR)
3 OĞULCAN HAVUTCU (MANİSA)
3 İSMAİL YILMAZ (MANİSA)
5 İSKAN TUZ (BİTLİS)
5 YALÇIN ÇALIK (OSMANİYE)
7 İSMAİL ALTINDAĞ (BALIKESİR)
7 YILMAZ BARTU GÖL (ORDU)
 
Kadınlar 57 Kg
 
1 EZGİ KARADEMİR (İSTANBUL)
2 HASRET BOZKURT (İSTANBUL)
3 AYŞE NUR TUNCA (KOCAELİ)
3 AYŞENUR BUDAK (KOCAELİ)
5 DİLAY TEKİN (EDİRNE)
5 MERVE ÖNEĞİ (KONYA)
7 ŞİLAN BİTGİN (MANİSA)
7 NAGİHAN GÜL BAYRAKTAR (ANTALYA)
 
Kadınlar 63 Kg
1 HABİBE AFYONLU (BALIKESİR)
2 AYTEN MEDİHA YEKSAN (İSTANBUL)
3 SELİN ÇAKICI (EDİRNE)
3 BEYZANUR YILDIZTEKİN (KOCAELİ)
5 YAĞMUR NAZ AYDIN (ORDU)
5 FERYAT GÖNÜLTAŞ (SAKARYA)
7 BÜŞRA SEVGİ (MANİSA)
7 GÜLŞAH AYAN (KOCAELİ)
 
Kadınlar 70 Kg
1 FİDAN ÖGEL (MANİSA)
2 HATİCE VANDEMİR (İSTANBUL)
3 SILA KORKMAZ (BALIKESİR)
3 DİLEM BAĞÇUVAN (EDİRNE)
5 YAĞMUR DOĞAN (İZMİR)
5 SUDENAZ SEVİŞ (DENİZLİ)
7 SENANUR ŞAHBAZ(ANKARA)
7 İLAYDA AYAZ (BİTLİS)
Spor salonumuzda yarın Ümit Milli Takım seçmeleri başlayacak ve üç gün sürecek.