Fenerbahçe fena karıştı

Fenerbahçe taraftar gruplarından 1907 Gençlik, twitter üzerinden sarı – lacivertli yönetimi adeta topa tuttu.

Fenerbahçe fena karıştı
A+ A-

Fenerbahçe'de ortalık fena karıştı
Fenerbahçe taraftar gruplarından 1907 Gençlik, twitter üzerinden sarı – lacivertli yönetimi adeta topa tuttu.
UEFA'nın dün akşam Fenerbahçe'ye verdiği ceza sonrasında sarı-lacivertli camiada sular yeniden ısındı... Taraftar gruplarından 1907 Gençlik, twitter üzerinden açıklamalar yaparak yönetime çağrıda bulundu...

İşte 1907 Gençlik Grubu'nun açıklamaları...

Gerçek ya da değil, komplo ya da değil, bu taraftar 3 Temmuz’dan beri UEFA’nın tüm uygulamalarına karşı kulübünün yanında olmadı mı? Sadece Fenerbahçe olduğu için, başkanlık makamına olan saygıdan da her saldırıya kalkan olmadı mı? Bu defa değişen ne? Yine UEFA’nın yanlı uygulaması var. Sebebi taraftar olarak gösterildiği için mi susuyor yönetim?

Bu defa da siz sahip çıksanıza ! “Taraftarımızın yaptığı şeyde kasıt yoktur, iddialar asılsızdır, inanmıyoruz” desenize !

Bu kadar mı aciziyet içerisindesiniz? Kadıköy’ü Beşiktaş’a vermek için yaptığınız toplantı mesailerini UEFA ile mücadele için harcasaydınız şu an farklı şeyler konuşuyor olurduk..!

Aynı durum GS’nin başına gelseydi şuan 2. cezayı alırlar mıydı? Bu sorunun cevabının “hayır” olduğunu bildiğiniz için konuşamıyorsunuz.. Yumruğunu masaya vuramayan, lobisi olmayan, etkisi biten bir "yönetim" (!) ile daha kaybedilecek çok şampiyonluk, alınacak haksız ceza var.

Marsilya'da açılan PKK bayrakları sebebiyle Marsilya kulübüne ceza verildi mi? Bunu sorunuz!

M.Gladbach taraftarının Marsilya'daki bu meşale organizasyonu için ceza verildi mi ? Sorunuz!

Bayern Münih taraftarının Arsenal maçındaki meşale organizasyonu. Ceza aldılar mı? Sorunuz!

Yunanistan'da, Sırbistan'da, İtalya'da meşale yanmayan, olay çıkmayan maç yok. Hangisi ne kadar ceza aldı ? Sorun!

UEFA'ya soramıyorsanız, bu oyunu kuralına göre oynayamıyorsanız, diş geçiremiyorsanız, yalandan taraftara yüklenme tribine de girmeyin.