A Milliler Sırbistan`la berabere 0-0

UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup ikinci maçında Sırbistan ile Türkiye karşı karşıya geldi. İlk maçlarında sahadan mağlup ayrılan iki takım, Belgrad`daki Rajko Mitic Stadı`nda oynanan mücadeleye galibiyet parolasıyla çıktı

 A Milliler Sırbistan`la berabere  0-0
A+ A-

 UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup ikinci maçında Sırbistan ile Türkiye karşı karşıya geldi. İlk maçlarında sahadan mağlup ayrılan iki takım, Belgrad`daki Rajko Mitic Stadı`nda oynanan mücadeleye galibiyet parolasıyla çıktı. Ancak müsabakadan gol sesi çıkmadı ve A Milli Takım ile Sırbistan 0-0 berabere kaldı. Bu sonucun ardından Türkiye ve Sırbistan grupta 1`er puanla sıralandı.
UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup`ta oynanan Sırbistan-Türkiye maçı 0-0 beraberlikle sonuçlandı. UEFA Uluslar Ligi B Ligi`nde mücadele eden Türkiye, gruptaki 2. maçında Sırbistan ile deplasmanda 0-0 berabere kaldı.
Sırbistan`da Kolarov, 49. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kartla oyun dışında kaldı.Sırbistan maça 10 ouncuyla devam etti. A Milliler bu sonuçla ikinci maçlar sonunda 1 puanla üçüncü sırada yer aldı.
A Milli Takım, gruptaki ilk maçında Sivas`ta Macaristan ile karşı karşıya gelmiş ve sahadan 1-0`lık mağlubiyetle puansız ayrılmıştı.
İLK 11`LER
SIRBİSTAN: Rajkovic, Milenkovic, Maksimovic, Pavlovic, Kolarov, Gudelj, Radonjic, Lazovic, Kostic, Tadic, Mitrovic
TÜRKİYE: Mert Günok, Zeki Çelik, Ozan Kabak, Çağlar Söyüncü, Hasan Ali Kaldırım, Ozan Tufan, Mahmut Tekdemir, Orkun Kökçü, Yusuf Yazıcı, Kenan Karaman, Enes Ünal