Toprak Razgatlıoğlu`na görkemli karşılama!

Dünya Superbike Şampiyonası`nın 33 yıllık tarihindeki ilk Türk şampiyon sporcu olan Toprak Razgatlıoğlu, doğup büyüdüğü Alanya`da yüzlerce seveni tarafından karşılandı. Razgatlıoğlu burada yaptığı açıklamada "Ben demeyi sevmem. Ben değil biz şampiyon olduk" dedi.

Toprak Razgatlıoğlu`na görkemli karşılama!
A+ A-

Dünya şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu'na görkemli karşılama!
Dünya Superbike Şampiyonası'nın 33 yıllık tarihindeki ilk Türk şampiyon sporcu olan Toprak Razgatlıoğlu, doğup büyüdüğü Alanya'da yüzlerce seveni tarafından karşılandı. Razgatlıoğlu burada yaptığı açıklamada "Ben demeyi sevmem. Ben değil biz şampiyon olduk" dedi.
Dünya şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu'na görkemli karşılama!
Yüzlerce motosikletli ve polis eskortu eşliğinde ilçeye giriş yapan Toprak Razgatlıoğlu, Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyonda, Atatürk Anıtı önünde kendisini bekleyen yüzlerce kişinin alkışları eşliğinde karşılandı. Alanya Belediyesi tarafından hazırlanan platforma çıkan Razgatlıoğlu'na, Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve İlçe Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı eşlik etti.
Platformda kendisini karşılayan vatandaşları selamlayan Razgatlıoğlu'na gençler büyük ilgi gösterdi. İlk konuşmayı İlçe Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı yaptı. Kıldırgıcı, "Toprak hem Alanya'nın hem de ülkemizin gurur oldu. Hem Toprak kardeşime hem de onun arkasında bulunan ekibe teşekkür ediyorum" dedi.
"Toprak'ın bir abisi olarak onunla ne kadar gurur duysak azdır"
Toprak Razgatlıoğlu`na görkemli karşılama!
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Toprak'ın bir abisi olarak onunla ne kadar gurur duysak azdır. Her zaman başarılı bir grafik çizdi. Rahmetli babası Arif Razgatlıoğlu'nun bizleri emanetidir. Babasının ona verdiği nasihatlerin ondan beklediklerini Toprak bugün elde etmiştir. Kendisini kutluyor ve çok teşekkür ediyorum. Bu gururu bizlere yaşattığın için Alanya olarak kendisine minnettarız" diye konuştu.