Tekvando Gelişim Semineri

Tekvando Federasyonu´nun düzenlediği 11- 19 Aralık 2009 tarihleri arasında Antalya´da düzenlenen Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri, 143 hakem ve 190 antrenörün katıldığı birinci grup ile 62 hakem ve 170 antrenörün katıldığı ikinci grubun ardından üçüncü grupla sonuçlanacak.

Tekvando Gelişim Semineri
A+ A-

 

Seminer Fotoğrafları

 


Tekvando Federasyonu'nun düzenlediği 11- 19 Aralık 2009 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri, 143 hakem ve 190 antrenörün katıldığı birinci grup ile 62 hakem ve 170 antrenörün katıldığı ikinci grubun ardından üçüncü grupla sonuçlanacak.
 

1. Grupta yer alan Amasya, Çanakkale, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Konya, Mardin, Mersin, Sivas, Trabzon ve Van illerinden gelen katılımcılar gün boyunca sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki seans halinde gördükleri uygulamalı ve teorik derslerle semineri tamamladılar.

 
Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Iğdır, Karaman, Kars, Kırşehir, Kilis, Rize, Sakarya, Tunceli ve Yozgat'dan gelen hakem ve antrenörlerimziden oluşan 2.Grup'da aldıkları eğitimin yanı sıra, üç gün boyunca devamlı görüş alışverişi yaparak kişisel gelişimlerine katkıda bulundular.
 

Seminer; Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Giresun, Hakkari, Hatay, Isparta, İstanbul, Kahramanmaraş, Karabük, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Samsun, Siirt, Sinop, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Yalova ve Zonguldak'dan gelecek 3. Grup katılımcılarla sona erecek.