Para-Taekwondo Şampiyonası

Uluslararası Taekwondo Federasyonu (WTF) bünyesinde 2.´si organize edilecek olan Para-Taekwondo Dünya Şampiyonası 11 Mayıs 2010 tarihinde Rusya´nın St. Petersburg şehrinde yapılacaktır

Para-Taekwondo  Şampiyonası
A+ A-

2. Para-Taekwondo Dünya Şampiyonası

 
         Uluslararası Taekwondo Federasyonu (WTF) bünyesinde 2.'si organize edilecek olan Para-Taekwondo Dünya Şampiyonası 11 Mayıs 2010 tarihinde Rusya'nın St. Petersburg şehrinde yapılacaktır.

        Para-Taekwondo müsabakalarına katılacak olan bir sporcu, WTF tarafından, vücudun üst ekstremitesinde herhangi bir uzvu bulunmayan sporcu olarak tanımlanmaktadır.Yukarıdaki tanıma uyan sporcular (renkli ve siyah kuşak sahibi sporcular dahil) adı, soyadı, uzuv eksikliğini belirten hastane raporu veya belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, telefonu, boydan çekilmiş doboklu fotoğraf ve adres bilgilerinin en geç 1 Mart 2010 tarihine kadar Federasyon Başkanlığı'mızın 0 (312) 310 90 42 numaralı faksına gönderilmesi ve gönderilen belgelerin asıllarının aynı tarihe kadar Federasyon Başkanlığı'mızın posta adresine de ulaştırılması gerekmektedir.

Federasyonun posta adresi:

Türkiye Taekwondo Federasyonu
GSGM Ulus İşhanı A blok 3. Kat Ulus / Ankara