Mustafa Gül´den spora destek

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Altın Kemer Spor Kulübü Başkanı Gazi Demirağ ile kulübün Kick Boks takımını makamında kabul etti.

Mustafa Gül´den spora destek
A+ A-

 

 


Altın Kemer Spor Kulübünden Kemer Belediye Başkanına ziyaret. Kick boks, Muay Thai ve Boks branşlarında  bir çok organizasyonlara ve başarılara imza atan Altın Kemer Spor Kulübü Başkanı ve antrenörü olan Gazi Demirağ,  sporcularının  Kemer ilçesini en iyi şekilde tanıtım ve temsil edeceklerini açıklayarak, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e kulüp yönetim kurulu başkanlığı adına plaket takdim etti ve onursal fahri başkanlık teklifinde bulundu.
 
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, yurdumuzun turizm cenneti ilçemizi tanıtmamız ve anlatmamız gerekir. Bu tanıtım mücadele sporları ile güçlenecektir dedi.
 Kulüp yönetimini ve Mücadele Sporlarını, destekleyen Hüseyin Akyüz ise Kick Boks logosu bulunan belediye başkanının adının yazılı olduğu   tişört hediye etti. Spora ve sporculara verdiği  destek ve önemi herkesçe  bilinen Kemer Belediye Başkanı  Mustafa Gül  sporcularla sohbet ederek tüm kulüp yönetimine ve sporculara başarı temennisinde bulundu.