KKTC Kış Kupası

KKTC Kış Kupası Taekwondo Karate Budo (Wushu-Muaythai) Müsabakaları Girne´de Avrasya Taekwondo Merkezinde 07 Şubat 2010 Pazar günü yapıldı

KKTC  Kış Kupası
A+ A-

         
 
 
            KKTC  Kış Kupası    Taekwondo  Karate  Budo (Wushu-Muaythai) Müsabakaları Girne’de Avrasya Taekwondo Merkezinde  07 Şubat 2010 Pazar günü  yapıldı
          Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, ,Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limasol,Güzelyurt Taekwondo karate ihtisas külübü ,Girne Halkevi, ,Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü,  ve 3 bölge takımlarından Lisansları 2010yılı vizeli bay ve bayan Siyah ve Renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti .
 
          Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini KKTC Mok Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen,Federasyon Başkanı Mustafa Aktuğ ile federasyon ,Sporcu Aileleri ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken , Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz  Öykü Ergin , Ali Uslu,Ceyda Uçaner ,Kader Karlık,Celil Akarpınar ve başkanlığında,  Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.
 
 
Bayanlar Hyong/Pumse /Kata  müsabaka sonuçları
 
1.Katagori:         1. Nuray Jorayev       2. Leyla Emily           3. Ziziy Kıristinariza
2.Katagori:         1. Songül Yıldırım      2. Duygu Özyahni      3. Cansu Keskin
3.Katagori:         1. Neslihan Taş         2. Meryem Jale Sarı   3. Sevilay Avukat
4.Katagori:         1. Canan Duman       2. Nesrin Hikmet       3. Hatice Yıldız
5.Katagori         1. Suzan Demir         2. Cilhuza  Garimova  3. Nilgün Yıldırım
6.Katagori:         1. Bilge Gencer         2. Edanur Kural
7.Katagori        1. Merve Hale Sarı    2. Sahmuza Garimova
 
Erkekler  Hyong/Pumse /Kata  müsabaka sonuçları
 
  1.Katagori:       1. Erol Sarı               2. Davut Jorayev       3. Hüseyin Akça
  2.Katagori:       1. Kazım Maier         2. Barış Kuşçu          3. Egemen Beren Usta
  3.Katagori:       1. Alper Aydeniz       2. Casuha Burton      3. Koray Gökasan
  4.Katagori:       1. Deniz Delibaş        2. Timur Baş             3. Deniz Futsi
  5.Katagori:       1. Umut Sağ              2. Ufuk Ünsal            3. Mert Kandemir
  6.Katagori:       1. Atakan Ergin         2. Berker Abacı         3. Mertcan Karabacak
  7.Katagori:       1. Muhuttin Jorayev  2. Erdem Uysal          3. Serdar Akarsu
  8.Katagori:       1. Tuncay Yalçın       2. Bilal Kavalçalan     3. Hasan Avlık 
  9.Katagori:       1. Turgay Yalçın        2. Cengiz Şakir          3. Murat Kandemir        
10.Katagori:       1. İhsan Yaldızsal       2. Murat Çepik         3. İsmet Avukat
11.Katagori:       1. Serdar Şahin          2. Fehat Corayev      3. Hasan Taş
 
Bayanlar El Kırışı  Sudo Müsabakaları Sonuçları
 
1.Katagori:         1. Songül Yıldırım       2. Suzan Demir          3. Meryem Jale Sarı
2.Katagori:         1. Nilgün Yıldırım       2. Canan Duman         3. Hatice Yıldız          
3.Katagori       1. Duygu Özyahni       2. Cansu Keskin         3. Nesrin Hikmet
4.Katagori:         1. Sevilay Avukat       2. Neslihan Taş           3. Dilhusa Karinova
5.Katagori       1. Bilge Gencer          2. Merve Hale Sarı      3. Edanur Kural          
 
Bayanlar Ayak Kırışı  Yopçagi Müsabakaları sonuçları
 
1.Katagori:         1. Meryem Jale Sarı  2. Songül Yıldırım        3. Suzan Demir           
2.Katagori:         1. Nilgün Yıldırım       2. Canan Duman         3. Hatice Yıldız          
3.Katagori       1. Duygu Özyahni       2. Cansu Keskin         3. Nesrin Hikmet
4.Katagori:         1. Dilhusa Karinova    2. Neslihan Taş           3. Sevilay Avukat      
5.Katagori       1. Merve Hale Sarı     2.Bilge Gencer            3.  Sahnooza Karinova    
 
Erkekler El Kırışı  Sudo Müsabakaları Sonuçları
 
1.Katagori:         1. Erol Sarı                  2. Barış Kuşçu          3. Casuha Burton     
2.Katagori:         1. Egemen Beren Usta 2. Deniz Futsi             3. Koray Gökasan
3.Katagori       1. Kazım Maier            2. Timur Baş             3. Deniz Delibaş
4.Katagori:         1. Serdar Akarsu      2. Mert Kandemir         3. Mertcan Karabacak
5.Katagori       1. İsmet Avukat        2. Tolga Taş                  3. Murat Kandemir 
6.Katagori:         1. Hasan Avlık          2. Fehat Corayev          3. Turgay Yalçın        
7.Katagori:         1. Tuncay Yalçın       2. Bilal Kavalçalan        3.  Ufuk Ünsal           
8.Katagori:         1. Umut Sağ              2. İhsan Yaldızsal         3. Cengiz Şakir         
9.Katagori:         1. Murat Çepik         2. Serdar Şahin             3. Muhuttin Jorayev      
 
Erkekler Ayak Kırışı  Yopçagi Müsabakaları sonuçları
 
1.Katagori:         1. Casuha Burton      2. Erol Sarı                  3.Barış Kuşçu         
2.Katagori:         1. Deniz Futsi            2. Egemen Beren Usta 3. Koray Gökasan
3.Katagori          1. Deniz Delibaş        2. Kazım Maier            3. Timur Baş
4.Katagori:         1. Serdar Akarsu      2. Mert Kandemir         3. Mertcan Karabacak
5.Katagori         1. Tolga Taş              2. İsmet Avukat            3. Murat Kandemir 
6.Katagori:         1. Fehat Corayev      2. Turgay Yalçın            3. Hasan Avlık         
7.Katagori:         1. Tuncay Yalçın       2. Ufuk Ünsal                3. Bilal Kavalçalan       
8.Katagori:         1. Umut Sağ              2. Cengiz Şakir             3. İhsan Yaldızsal        
9.Katagori:         1. Serdar Şahin          2. Murat Çepik             3.Muhuttin  Jorayev