KKTC Kış Kupası

2009 yılının en son müsabakası Bölgelerası Kış Kupası Taekwondo Karate Budo Müsabakaları 13/Aralık/2009 Pazar günü Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

KKTC Kış Kupası
A+ A-

 

2009 yılının  en son müsabakası Bölgelerası  Kış Kupası  Taekwondo  Karate  Budo   Müsabakaları 13/Aralık/2009 Pazar  günü Girne  Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

 

 
Girne Bölgesi Birnici  Olurken İkinciliği Güzelyurt Bölgesi  Üçüncülüğü İse Lefkoşa Bölgesi  kazandı

 

Dört bölgeden ,Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limasol,Girne Halkevi, ,Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü. Mağosa Taekwondo İhtisas Kulübü, Güzelyurt Taekwondo Karate  İhtisas Kulübü,takımlarından  Lisansları vizeli  bay ve bayan Renkli kuşaklardan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan  ve çekişme   içersinde  geçmti.Üç ayrı rigte aynı zamanda yapılan müsabakalarda  başarılı yetenekler belirlendi.

 
 
Müsabakalarda dereceye girenlerin  ödüllerini KKTC Mok Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon Başkanı Mustafa Aktuğ ,federasyon ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken ,Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin , Feridun Cansever,Ali Uslu, Celil Akarpınar,Kader Karlık başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler
 

 

Bayanlar Hyong/Pumse /Kata  müsabaka sonuçları

1.Katagori:       1. Pınar Akarpınar       2.Nesrin Hikmet

2.Katagori:       1.Neslihan Taş 2.Sevilay Avukat          3.Tuğçe Türkmen

3.Katagori:       1.Duygu Özyahni         2.Songül Yıldırım         3.Cansu Keskin

4.Katagori:       1.Lemiye Genç 2.Melisa Cansu            3. Neşe Demirci

5.Katagori:       1.Hatice Yıldız 2.Zeynep Göçemen

6.Katagori:       1.Nilgün Yıldırım          2.Canan Duman           3.Bahar Yüceler

7.Katagori:       1.Nuran Jorayev          2.Bilge Gencel  3.Sabiha Altıncı

8.Katagori:       1.Hazal Avlık               2.Edanur Kural

 

 

Erkekler  Hyong/Pumse /Kata  müsabaka sonuçları

1.Katagori:       1.Erol Sarı                   2.Erdem Üstüner          3.Davut Jorayev

2.Katagori:       1.Hüseyin Akça           2.Barış Kuşçu              3.Egemen Beren Usta

3.Katagori:       1.Umut Zengin 2.Timur Baş                 3.Andrey Neçunayev

4.Katagori:       1.Deniz Futsi                2.İlyas Koçkin             3.Deniz Delibaş

5.Katagori:       1.Atilla Çelik                2.Erdoğan Taşkurt      

6.Katagori:       1.Meral Ali                  2.Emrullah Akgöz        3.Niyazi Ürek

7.Katagori:       1.Atakan Ergin 2.İsmet Avukat

8.Katagori:       1.Serdar Şahin             2.Ferhat Jorayev          3.Hüseyin İlker temiz

9.Katagori:       1.Kader Karlık            2.Murat Çepik             3.Hasan Demirtaş

10.Katagori:     1.Tuncay Yalçın           2.Turgay Yalçın

11.Katagori:     1.İhsan Yaldızsal          2.Umut Sağ                 3.Hasan Avlık

12.Katagori:     1.Cengiz Şakir 2.Bilal Kavalçalan        3.Ahmet Kayabaşılar

13.Katagori:     1.Ali Cüneyt Genc       2.Cem Güngör 3.Ufuk Ünsal

14.Katagori:     1.Serdar Duman          2.Muhittin Jorayev       3.Mertcan Karabacak

15.Katagori:     1.Serdar Akarsu          2.Turgut Girgin 3.Berker Abacı

 

 

Bayanlar  Taeryon/Kumite serbest müsabaka sonuçları

1.Katagori:       1.Pınar Akarpınar        2.Nesrin Hikmet

2.Katagori:       1.Lemiye Genç 2.Melisa Cansu

3.Katagori:       1.Neslihan Taş 2.Sevilay Avukat

4.Katagori:       1.Cansu Keskin           2.Songül Yıldırım

 

Erkekler   Taeryon/Kumite serbest müsabaka sonuçları

1.Katagori:       1.Kader Karlık            2.Serdar Şahin

2.Katagori:       1.Fehat Jorayev           2.Tuncay Yalçın

3.Katagori:       1.Turgay Yalçın           2.Murat Çepik

4.Katagori:       1.Hasan Avlık              2.Cengiz Şakir

5.Katagori:       1.Ali Cüneyt Genç       2.Umut Sağ

 

Bayanlar El Kırışı  Sudo Müsabakaları Sonuçları

1.Grup:            1.Zeynep Göçemen      2.Duygu Özyahni         3.Melisa Cansu

2. Grup:           1.Canan Duman           2.Pınar Akarpınar        3.Nesrin Hikmet

 

 

Bayanlar Ayak Kırışı  Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Grup:            1. Zeynep Göçemen     2. Melisa Cansu           3. Duygu Özyahni

2.Grup:            1. Pınar Akarpınar       2. Canan Duman          3. Nesrin Hikmet

Erkekler El Kırışı  Sudo Müsabakaları Sonuçları

1.Grup:            1.İhsan Yaldızsal          2.Bilal Kavalçalan        3.Ufuk Ünsal

2.Grup:            1.Umut Sağ                 2.Serdar Duman          3.Ali Cüneyt Genç

3.Grup:            1.Murat Çepik             2.Kader Karlık            3.Ferhat Jorayev

Erkekler Ayak Kırışı  Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Grup:            1. İhsan Yaldızsal         2.Bilal Kavalçalan        3.Cengiz Şakir

2.Grup:            1. Umut Sağ                2. Cengiz Şakir            3. Serdar Duman

3.Grup:            1. Murat Çepik            2.Serdar Şahin             3.Tuncay Yalçın