KKTC Bölgelerarası Şampiyona

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Taekwondo Karate Aikido Kurash Wushu Muaythai Federasyonu Bölgelerarası Martial Arts Taekwondo Karate Budo (Wushu-Muaythai) Müsabakaları Girne´de Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

KKTC Bölgelerarası Şampiyona
A+ A-

                 
 
              Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Taekwondo  Karate Aikido Kurash
Wushu Muaythai Federasyonu Bölgelerarası  Martial Arts   Taekwondo  Karate  Budo (Wushu-Muaythai) Müsabakaları Girne’de Avrasya Taekwondo
Merkezinde yapıldı. Girne bölgesi birinci olurken ikinciliği Lefkoşa,Üçüncülüğü Güzelyurt bölgesi kazandı
 
             Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, ,Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limasol,Güzelyurt Taekwondo karate ihtisas külübü ,Girne Halkevi, ,Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü,  ve 3 bölge takımlarından Lisansları 2010yılı vizeli bay ve bayan Siyah ve Renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar soğuk havaya rağmen büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti .
 
 
 
              Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz  Öykü Ergin , Ali Uslu,
Ceyda Uçaner ,Kader Karlık, ve başkanlığında,  Federasyon,Bölge ve Namzet
hakemleri yönettiler
 
 
Mücadele sporları  Bayanlar hyong/kata/pumse  sonuçları
 
1.Katagori:       1.Cansu Keskin           2.Sacha Main              3.Songül Yıldırım
2.Katagori:       1.Hatice Yıldız 2.Nilgün Yıldırım          3.Nesrin Hikmet
3.Katagori:       1.Meryem Jale Sarı      2.Canan Duman           3.Suzan Demir
4.Katagori:       1.Merve Hale Sarı       2.Bilge Gencel
5.Katagori:       1.Zizi Rizar                  2.Leyla Emily
 
Mücadele sporları Erkekler hyong/ kata/pumse  sonuçları
 
1.Katagori:       1.Egemen Beren Usta  2.Barış Kuşçu              3.Erol Sarı
2.Katagori:       1.Deniz Futsi                2.Deniz Delibaş            3.Kaz Meya
3.Katagori:       1.Tomas Mayn 2.Timur Baş                 3.Roman Konaf
4.Katagori:       1.Muhammet Oktay     2.Koray Gökaşan
5.Katagori:       1.Atakan Ergin 2.Mert Kandemir         3.Meral Ali
 
 
Mücadele sporları Erkekler  Taeryon/Kumite/serbest müsabaka sonuçları
 
1.Katagori:       1.Hasan Avlık              2.Ufuk Ünsal               3.Bilal Kavalçalan
2.Katagori:       1.Tuncay Yalçın           2.Murat Çepik             3.Turgay Yalçın
3.Katagori:       1.Serdar Çakır             2.İhsan Yaldızsal          3.Cengiz şakir
4.Katagori:       1.Serdar Şahin             2.Hüseyin Faris
 
Mücadele sporları Bayanlar  Taeryon/Kumite/serbest müsabaka sonuçları
 
1.Katogori:      1.Nilgün Yıldırım          2.Hatice Yıldız
2.Katagori:       1.Songül Yıldırım         2.Cansu Keskin
3.Katogori:      1.Nesrin Hikmet          2.Canan Duman