Karate Federasyonu`nda 3 aday yarışacak

Türkiye Karate Federasyonu`nun olağan seçimli genel kurulunda, 3 başkan adayının olduğu bildirildi. Federasyondan alınan bilgiye göre, 11 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek 5. Olağan Genel Kurulu ve 7. Mali Genel Kurulu`nda Ercüment Taşdemir, Murat Delihasan ve Aslan Abid Oğuz başkanlık için yarışacak.

Karate Federasyonu`nda 3 aday yarışacak
A+ A-

 
Türkiye Karate Federasyonu'nun olağan seçimli genel kurulunda, 3 başkan adayının olduğu bildirildi.
Federasyondan alınan bilgiye göre, 11 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek 5. Olağan Genel Kurulu ve 7. Mali Genel Kurulu'nda Ercüment Taşdemir, Murat Delihasan ve Aslan Abid Oğuz başkanlık için yarışacak.
Mevcut başkan Mehmet Kör'ün aday olmadığı, genel kurul yer ve saatinin ise daha sonra belirleneceği belirtildi.
BAŞKAN ADAYLARI TESPİTİ YAPILDI
5. Olağan Genel Kurul Başkan Adayları tespiti gerçekleşmiştir.
11 Aralık 2021 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilecek olan 5. Olağan Genel Kurula Başkan Adayı olarak başvuruda bulunan Aslan Abid UĞUZ, Ercüment TAŞDEMİR ve Murat DELİHASAN'ın Gençlik ve Spor Bakanlığınca yapılan incelemeleri sonucu Türkiye Karate Federasyonu Ana Statüsü'nün 9/3 maddesinde öngörülen evraklarının tam olduğu ve %15'lik asgari delege desteğini sağladıkları tespit edilmiş olup Adaylık Başvuruları onaylanmıştır.
 
Not:Genel Kurul 11 Aralık 2021 tarihinde Hilton Garden Inn Ankara Gimat Otelde yapılacaktır. Genel kurul salonuna pandemi koşulları nedeniyle Delegeler, Başkan Adayları ve Görevli personeller kabul edilecektir.
Adres:Çamlıca, Anadolu Blv No:26, 06200 Yenimahalle/Ankara
Not:Genel kurula katılacak delegeler ulaşımlarını kendileri sağlayacak olup genel kurul günü Seyahat Belgelerini görevli personele ibraz etmeleri halinde gerekli ödeme işlemleri gerçekleştirilecektir.
Not:Otelde konaklayacak delegeler aşağıdaki linki 6 Aralık 2021 Pazartesi günü saat 17.00'da kadar doldurmaları gerekmetedir. Odalar 2 kişilik olup oda müsaitlik durumuna göre eşleştirme yapılacaktır. Otel konaklamaları tek gecelik olacaktır otele girişleri 10 Aralık 2021 Cuma saat: 14.00'dan sonra olacaktır.
 
Otel Rezarvasyon Formu
Konaklamayla ilgili bilgi almak için irtibat
Mümin Güney : 05304691030
Dahili No: 0312 310 61 90 - 115