Fulya Öztürk,ikinci kez korona virüse yakalandı

FOX TV`de ekrana gelen `Fulya ile Umudun Olsun` programının sunucusu Fulya Öztürk, Cuma günü yayınlanan bölümde yer almadı. Başarılı sunucunun yayına çıkmaması merak konusu olurken, Öztürk’ün ikinci kez korona virüse yakalandığı ortaya çıktı.

Fulya Öztürk,ikinci kez korona virüse yakalandı
A+ A-


FOX TV'de ekrana gelen 'Fulya ile Umudun Olsun' programının sunucusu Fulya Öztürk, Cuma günü yayınlanan bölümde yer almadı. Başarılı sunucunun yayına çıkmaması merak konusu olurken, Öztürk’ün ikinci kez korona virüse yakalandığı ortaya çıktı.

Fulya Öztürk’ten kötü haber. İkinci kez korona virüse yakalandı
facebook sharing buttontwitter sharing buttonwhatsapp sharing buttonpinterest sharing buttonsharethis sharing button
Fulya ile Umudun Olsun’un sunucusu Fulya Öztürk’ten kötü haber geldi. 3 Aralık Cuma günü yayımlanan bölümde programa katılmayan sevilen sunucunun durumu sevenlerini meraklandırmıştı.
Öztürk’ün sağlık durumu merak edilirken ikinci kez korona virüse yakalandığı öğrenildi.
Daha önce de korona virüse yakalanan ve ağır geçiren başarılı sunucu, aynı belirtileri tekrar yaşayınca test yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan Öztürk, apar topar hastaneye kaldırıldı.
Hastalığı yine ağır geçiren Öztürk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum” ifadelerini kullandı.
Öztürk, Twitter'dan da kendi fotoğrafını paylaşarak, ''Geçmiş olsun mesajları atan desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu süreçte Herkesten dua bekliyoruz..'' dedi.
Ünlü sunucu, 2020 yılında da koronavirüse yakalanmış ve ağır bir şekilde geçirmişti.