Bakan Kasapoğlu, Sizlerle gurur duyuyoruz

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, A Milli Futbol Takımımızın Azerbaycan ile arasında Alanya Stadyumunda oynadığı hazırlık maçının ardından Belek’te Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları için kamp çalışmalarını sürdüren Taekwondo Kadın Milli Takımını ziyaret etti. Sporcularla yakından ilgilenen Bakan Kasapoğlu, Federasyon Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 Bakan Kasapoğlu, Sizlerle gurur duyuyoruz
A+ A-

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Antalya’da çalışmalarını sürdüren Kadın Taekwondo Milli Takımımızı ziyaret etti.
 
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  A Milli Futbol Takımımızın Azerbaycan ile arasında Alanya Stadyumunda oynadığı  hazırlık maçının ardından Belek’te Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları için kamp çalışmalarını sürdüren Taekwondo Kadın Milli Takımını ziyaret etti. Sporcularla yakından ilgilenen Bakan Kasapoğlu, Federasyon Başkanı Prof. Dr. Metin Şahin ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, olimpiyat sürecinde sporcuları kamp yaptıkları yerlerde sık sık ziyaret ettiğini belirterek, “Sizleri dinamik, heyecanlı ve inançlı gördüm. Bu beni fazlasıyla mutlu etti. Sizlerle gurur duyuyoruz. Bütün imkanlarımızla sizlerin yanınızdayız. Olimpiyatlara giden yolda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz, her türlü katkıyı vereceğiz Tokyo`da milletimizi gururlandıracağınıza yürekten inanıyorum. En başarılı olimpiyatlara adayız. Bunu birlikte başaracağız” dedi.
 
Federasyon Başkanı Şahin de, ziyareti ve destekleri nedeniyle Bakan Kasapoğlu’na teşekkür etti. Bakan Kasapoğlu, ziyaretin sonunda sporcular ve teknik ekiple hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Antalya`da kamp yapan Kadın Tekvando Milli Takımı`nı ziyaret etti. Kasapoğlu, Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları için çalışmalarını sürdüren sporcular ile bir araya geldi.
 
 Milli tekvandocularla yakından ilgilenen Bakan Kasapoğlu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Olimpiyat sürecinde ekiplerimizi kamp yaptıkları yerlerde sık sık ziyaret ettiğini ifade eden Kasapoğlu, "Sporcularımızı dinamik, heyecanlı ve inançlı gördüm. Moralinizin güçlü olmasının bizleri memnun ettiğini ifade etmek istiyorum. Sizlerle gurur duyuyoruz." dedi.
 
Tüm imkanları ile sporcuların yanlarında olduklarını ifade eden Bakan Kasapoğlu, Tokyo`da her branşta ülkemizi gururlandıran sonuçlara imza atacaklarına inandığını söyledi...