Veteranlar tatamide esti!

Veteranlar tatamide esti!

Türkiye Judo Federasyonu, Veteran Judocular Komisyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonası 06.05.2018 tarihinde 20 ilden 5’i bayan 71’i erkek olmak üzere toplam 76 sporcunun katlımı ile İsmet Iraz Taekwondo Spor Salonu/Ankara’da yapıldı.

09 Mayıs 2018 - 23:06

Veteranlar tatamide esti!

İsmet Iraz Spor Salonu’nda yapılan Türkişye Şampiyonasında 4 kadın ve 75 erkek judoka ferdi ve takımlarda madalya mücadelesi verdi.

Türkiye Judo Federasyonu, Veteran Judocular Komisyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonası 06.05.2018 tarihinde 20 ilden 5’i bayan 71’i erkek olmak üzere toplam 76 sporcunun katlımı ile İsmet Iraz Taekwondo Spor Salonu/Ankara’da yapıldı.

 

 Ankara İsmet Iraz Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda veteranlar tatamide eserken, ferdi ve takım karşılaşmalarında dereceye girenlere madalya ve belgeleri verildi. Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz yakından izlediği müsabakalarda dereceye giren veteran judokalara önceki başkan  Fatih Uysal ile birlikte  madalyalarını taktim ettiler.

 

. Ferdi müsabakaların yanı sıra M1/M2, M3/M4 ve M5+ katagorilerinde takım müsabakaları gerçekleşti. M1/M2’de 2 takım, M3/M4’de 3 takım, M5+’da 2 takım olmak üzere toplam 7 takım yarıştı.. 

 

Katılan il ve madalya dağılımı 

 

 

 

 

 

FERDİ

   
 

BAYANLAR

   

F2

     

52

SERPİL ÖZTÜRK

ANKARA

1

66

GÜLDANE AKTUR

ANKARA

1

       

F3

     

70

HATİCE ÇALIK

ANKARA

1

       

F5

     

70

DİLEK OLCAY

İSTANBUL

1

       

F6

     

70

AYŞE KAYALI

ANKARA

1

       
 

ERKEKLER

   

M1

     

73

YASİN YEŞİLTEPE

ÇORUM

1

73

M. SADIK KAYA

İSTANBUL

2

73

MUSTAFA ÖZKAYA

ÇORUM

3

73

SABRİ ŞİMŞEK

BAYBURT

3

81

EMRE EREN

BAYBURT

1

81

HAKAN ÖZDEN

ANKARA

2

81

MUHAMMED ŞAHİN

ÇORUM

3

90

SELÇUK TETİK

İSTANBUL

1

100

MUSTAFA UYKAN

BAYBURT

1

100

YÜCEL ÖZ

MALATYA

2

+100

SEÇKİN OFLUOĞLU

BAYBURT

1

+100

HASAN YAĞIZ

BURDUR

2

+100

ABDULHAKİM BÖLÜKBAŞI

MALATYA

3

       

M2

     

66

SEYFULLAH E. ERGENER

BAYBURT

1

73

HASAN ÇUBUKÇU

BAYBURT

1

81

HASAN YILMAZ

BAYBURT

1

81

MUSTAFA TAŞLI

İSTANBUL

2

81

HALİL İBRAHİM ÖZKAN

ANKARA

3

90

SİNAN ÇETİN

HATAY

1

90

İSMAİL GÖKÇE

ÇORUM

2

90

ABDULLAH TÜFEKLİ

ANTALYA

3

100

ALPER SEZAİ HASPOLAT

MALATYA

1

       

M3

     

73

AHMET KOÇYİĞİT

ANKARA

1

73

İSA KÜÇÜK

SİNOP

2

73

ALİ MURAT AYDOĞDU

ANKARA

3

81

DENİZ ÇOLAK

SİNOP

1

81

İSMAİL TEKPINAR

ANKARA

2

90

EROL ŞAHİN

ÇORUM

1

90

KEMAL EREN

ANKARA

2

100

MUHİTTİN KABASAKAL

BALIKESİR

1

+100

HÜSEYİN KISA

SAMSUN

1

+100

GÖKHAN KUTLUER

ANTALYA

2

       

M4

     

66

AHMET VARLIK ÖZDEN

ANKARA

1

81

ERGÜN  YAPICI

İSTANBUL

1

81

AFŞİN KETENE

ANKARA

2

81

YAŞAR ALKAYA

ELAZIĞ

3

90

METİN ALEV

İSTANBUL

1

90

MUSTAFA ÖZSOY

ANKARA

2

90

MUSTAFA TAKİ PARLAK

ANKARA

3

100

DAVUT KADER ERSOY

GİRNE/KKTC

1

100

ŞAMİL COŞKUN

İSTANBUL

2

+100

AHMET BİNGÖLLİ

MERSİN

1

       

M5

     

66

HALİL KARBEYAZ

İZMİR

1

66

TEKİN BAŞOL

ANKARA

2

66

ALİ TEMEL

MERSİN

3

73

MUHAMMED ZÜLFÜ KÜÇÜKER

MALATYA

1

73

HAKAN YUCA

MERSİN

2

73

ABDURRAHNAH BOSTANCI

İZMİR

3

81

MERWAN BABA

ADANA

1

81

DAVUT ASLANPAY

SAMSUN

2

81

KAZIM BAŞ

MERSİN

3

90

HÜSEYİN AKMAN

SAMSUN

1

90

CENGİZ ALTAN

BALIKESİR

2

100

BAYRAM AKDEMİR

SAKARYA

1

+100

MURAT OLCAY

İSTANBUL

1

       

M6

     

66

HALİL KARBEYAZ

İZMİR

1

81

MUHİB RESUL DERİNPINAR

MALATYA

1

81

MEHMET ÖZSOY

ANKARA

2

81

H.İSMAİL MARAKLI

ANKARA

3

90

MURAT ÖZDEMİR

ESKİŞEHİR

1

100

FAHRETTİN ŞOLPAN

ESKİŞEHİR

1

       

M7

     

60

AHMET ÖZDEMİR

ANKARA

1

66

ERTAÇ DEMİRBAKAN

ANTALYA

1

73

MEHMET ÇEBİ

ZONGULDAK

1

73

MEHMET ALİ YILMAZ

ADANA

2

73

AHMET KOPARAN

KAYSERİ

3

81

SELAHATTİN DORUKOĞLU

ANKARA

1

81

AHMET KARBEYAZ

HATAY

3

81

MEHMET ALİ BAYKUŞLAR

ANTALYA

3

100

MEHMET ÖZÇAKMAK

ANKARA

1

100

GÜRANİ CAN

ESKİŞEHİR

2

       

M8

     

100

MUSTAFA BALCI

SAMSUN

1

+100

BÜNYAMİN ER

ANKARA

1

       
       
 

BİRLEŞTİRİLEN KATAGORİLER VE KİLOLAR

 
       
 

ERKEKLER

   

M2

     

66/73

HASAN ÇUBUKÇU

BAYBURT

1

 

EYMEN ERGENER

BAYBURT

2

       

M1-M2

     

90

SİNAN ÇETİN

HATAY

1

 

SELÇUK TETİK

İSTANBUL

2

 

İSMAİL GÖKÇE

ÇORUM

3

       

M2-M3

     

100

MUHİTTİN KABASAKAL

BALIKESİR

1

 

ALPER SAZAİ HASPOLAT

MALATYA

2

       

M3-M4

     

+100

HÜSEYİN KISA

SAMSUN

1

 

GÖKHAN KUTLUER

ANTALYA

2

 

AHMET BİNGÖLLİ

MERSİN

3

       

M5

     

100/+100

BAYRAM AKDEMİR

SAKARYA

1

 

MURAT OLCAY

İSTANBUL

2

       

M6

     

90/100

FAHRETTİN ŞOLPAN

ESKİŞEHİR

1

 

MURAT ÖZDEMİR

ESKİŞEHİR

2

       

M8

     

100/+100

MUSTAFA BALCI

SAMSUN

1

 

BÜNYAMİN ER

ANKARA

2

       
 

TAKIMLAR

   

M1-M2

     
 

BAYBURT GENÇLİK MERKEZİ

 

1

 

ÇORUM BELEDİYE SK

 

2

 

ORTA ASYA KDS

 

3

       

M3-M4

     
 

AKÇAN HOLDİNG SK GİRNE

 

1

 

GENÇ ANKARALILAR

 

2

       

M5+

     
 

ANKARA VETERANLAR

 

1

 

ORTA ASYA KDS

 

2

       

 

 

 

Bu haber 25073 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x