Tekvandodan önemli duyuru

WTF´nin 2011 yılı faaliyetlerinde uygulayacağı karar gereği; tüm kategorilerde ( yıldızlar, gençler, ümitler, büyükler ve pumse ) yapılacak Dünya ve Avrupa Şampiyonalarına katılacak Milli sporcuların WTF lisansı alması zorunluluğu getirilmiştir.

Tekvandodan önemli duyuru
A+ A-

Milli Sporcu ve Antrenörlere Duyuru

 

WTF'nin 2011 yılı faaliyetlerinde uygulayacağı karar gereği; tüm kategorilerde ( yıldızlar, gençler, ümitler, büyükler ve pumse ) yapılacak Dünya ve Avrupa Şampiyonalarına katılacak Milli sporcuların WTF lisansı alması zorunluluğu getirilmiştir.

Bu lisansa sahip olmayan sporcular, kesinlikle yukarıda belirtilen kategorilerde Dünya ve Avrupa Şampiyonalarına katılamayacaktır.

Buna göre;

Milli Takıma aday Kukkiwon kaydı olan sporcular WTF lisansı çıkartabilmeleri için;

- Federasyonun Halk Bankası Opera Şubesi TR29 0001 2009 4130 0005 0000 04 iban nolu hesabına ad - soyad ve WTF lisans ücreti ibaresi yazdıralarak 60,00 TL, yatırmaları,

- Dekontun aslı ile birlikte DAN sertifikası fotokopisi ve 1 adet fotoğraf göndermeleri,

- Ekteki BAŞVURU FORMU'nun doldurmaları,

Ve bu evrakların hepsini 15 Şubat 2011 tarihine kadar Federasyonumuza posta ile göndermeleri gerekmektedir.

Kukkiwon Kaydı Olmayan Kişiler

Kukkiwon kaydı olmayan sporcular;

- Kukkiwon kaydı için 80,00 TL, WTF lisansı için ise 60,00 TL olmak üzere toplam 140,00 TL ad - soyad ve Kukkiwon kayıt ücreti ibaresi yazdırılarak  Federasyonumuzun Halk Bankası Opera Şubesi TR29 0001 2009 4130 0005 0000 04 iban nolu hesabına yatırmaları,
- Dekontun aslı ile birlikte  1 adet fotoğraf göndermeleri,

- Ekte gönderilen BAŞVURU FORMU'nu doldurularak 15 Şubat 2011 tarihine kadar Federasyonumuza posta ile göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru Formu Doldurulurken Dikkat Edilecek Hususlar

1. Formu doldururken kesinlikle Türkçe karakter kullanmayınız.  ö,ü,ş,ı,ğ,ç harfleri yerine o,u,s,i,g,c kullanınız. Buyuk " İ " yazmanız gerekirse, büyük " I " kullanınız.

2. Soyisimlerinizin ( Lastname ) büyük harflerle yazınız. İsminizi ( First Name ) ve kayıtlı ikinci isminiz varsa (Middle Name) alanına ilk harfi büyük olacak şekilde yazınız. "PREFERRED NAME" alanı kartınızın üstünde gözükecek isminizin yazılacağı alandır. İki isminiz varsa; kartın üstüne yazılması için birini tercih edip "PREFERRED NAME" alanını doldurunuz.

3. Formu ingilizce olarak doldurunuz. Doğduğunuz ayı, ingilizce olarak açık bir şekilde belirtiniz ( October, November, February gibi)

4. Formu doldurmadan önce örnek formu inceleyiniz.

5. Pasaport bilgileriniz Federasyon tarafından girilecektir. İlgili alanları boş bırakınız.

6. Formu doldurduktan sonra çıktı alınız. Çıktı alıp, el ile doldurmayınız.

7. Formu doldururken karşılaşacağınız sorunlarla ilgili 0.312.310 88 16 nolu telefondan Mustafa ÇAM ile görüşebilirsiniz.

Tüm Antrenör ve sporculara önemle duyurulur.

BAŞVURU FORMU

BAŞVURU FORMU ÖRNEK

Dosyaları kaydetmek icin; dosyanın üstüne gelip sağ tuşa tıklayarak "Farklı kaydet / Save target as" diyerek bilgisayarınıza kaydediniz.