Şimşek’ten Uluslararası Başarı

Şimşek'ten Uluslararası Başarı

Yunanistan’ın başkenti Atina da yapılan Uluslararası şampiyonada Sökeli Kick Boks sporcusu Abdullah Şimşek başarıyla döndü. Balkan Şampiyonasında 2.lik madalyasını alan Abdullah Şimşek, Uluslararası Şampiyonada elde ettiği başarıyla Türkiye’nin milli gururlarından biri oldu

14 Şubat 2015 - 22:40 - Güncelleme: 14 Şubat 2015 - 22:53

Şimşek'ten Uluslararası Başarı
 Yunanistan’ın başkenti Atina da yapılan Uluslararası şampiyonada Sökeli Kick Boks sporcusu Abdullah Şimşek başarıyla döndü. Balkan Şampiyonasında 2.lik madalyasını alan Abdullah Şimşek, Uluslararası Şampiyonada elde ettiği başarıyla Türkiye’nin milli gururlarından biri oldu.

Beraberinde antrenörü ve Kick Boks Aydın İl Temsilcisi Recep Ece ile birlikte Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ı ziyaret eden milli sporcu Abdullah Şimşek, daha büyük başarılar için Başkan Toyran’a söz verdi.
Şampiyon sporcu Abdullah Şimşek ve antrenörü Recep Ece’yi tebrik eden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, milli sporcunun elde ettiği başarısı ile Söke’nin olduğu kadar Türkiye’nin gururu olduğunu söyledi. Sporcuya bundan sonraki spor yaşamında başarılarının devamını dileyen Başkan Toyran; Milli sporcuya hediye verdi. Genç sporcunun Mayıs ayında İzmir’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılacağı öğrenildi.

Bu haber 1388 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x