Muaythai Süper Lig

Muaythai Federasyonu 2011 Faaliyet Programında yer Muaythai Süper Ligi müsabakalarını 2007 yılından bu yana yurdumuzun her yanında gerçekleşen Muaythai Süper Ligleri başladı.

Muaythai Süper Lig
A+ A-

 
Türkiye Muay Thai Federasyonu Resmi Web Sitesi

 

Muaythai Süper Ligleri Fikstür ve Eşleşmeler yapılarak start aldı,

"MUAYTHAI LİGLERİ 2011 SEZONU BAŞLADI"

Muaythai Federasyonu 2011 Faaliyet Programında yer Muaythai Süper Ligi müsabakalarını 2007 yılından bu yana yurdumuzun her yanında gerçekleşen Muaythai Süper Ligleri başladı. 27 Ağustos 2011 tarihinde 1. Ayağı Hatay Antakya'da yapılan Süper Lig müsabakalarının 2. ayağı 17 Eylül 2011 tarihinde Samadağ Kaymakamlığı desteğiyle Hatay'ın Samandağ ilçesinde 3. ayağı 18 Eylül 2011 tarihinde Afyonkarahisar Belediyesi desteğiyle Afyonkarahisar'da, 4. ayağı Halis Avşar sponsorluğunda 30 Eylül 2011 tarihinde İstanbul'da 5. ayak müsabakaları Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü desteğiyle Bitlis'te 6. ayak müsabakaları Gölbaşı Kaymakamlığı imkan ve desteğiyle 07 Ekim 2011 tarihinde Gölbaşı'nda, 7. Ayak Musabakaları Antalya Finike Kaymakamlığı ile birlikte 08 Ekim 2011 tarihinde yapılmak üzere hazırlıklar yapılmıştır. kalan ligler için çalışmalar devam etmektedir.

Bu yıl Muaythai Süper Ligleri 12 veya 16 ayaktan oluşturulması planlanmıştır.

SüperLig Finallerinde 1. Olacak olan sporcular Milli Takımda yer alarak 04-07 Aralık 2011 tarihleri arasından Tayland’ın Bangkok şehrinde yapılacak olan Dünya Muaythai Kral Kupası’nda ulusumuzu temsil edeceklerdir.

Süper Lig müsabakaları TR1, yayınlanacak TRT tarafından takip edilecek ve anlaşmalara göre canlı yayınlar yapılabilecektir.

1-Süper Ligin Güncelenen programı ektedir.
2-Süper Ligte maç yapacak sporcular genel listesi
3-Kategori ve Kg. göre eşleşme çizelgeleri,

4- Musabaka Ayakları Maç Programları:

2. Ayak Samandağ Kaymakamlığı ve Yerel Belediyeler (Maç Programı),
2. Ayak Genel Program
2. Ayak Görevli Hakem Listesi


3. Ayak Afyonkarahisar Belediyesi (Maç Programı),
3. Ayak Genel Program
3. Ayak Görevli Hakem Listesi


4. Ayak İstanbul Halis Avşar,
4. Ayak Görevli Hakem Listesi


5. Ayak Bitlis Eren Üniversitesi,
6. Ayak Gölbaşı,
7. Ayak Finike,
8. Ayak Demre,
9. Ayak Adana,
10.Ayak Ardahan Halis Avşar,
11. Ayak 1. Grup finali Döşemealtı Belediyesi Antalya.
12. Ayak 2. Grup finali Mersin.

Özel Finaller,

5-Federasyon Muay Thai Süper Lig Talimatı

2011 Süper Lig Müsabaka Talimatı

Not. yayınlanan listede ve programlarda resmi müsabakalarda değişiklik yapılmayacaktır. bu listede yer alan sporcuların haricinde yedek veya başka başvurular alınmayacaktır. programda musabka yer değişiklikleri ve düzeltmeler kabul edilmeyecektir.

Musabakaya davet edilen sporcular musabakadan 10 gün Önceden bildirmeksizin musabakaya gelmeyen sporcular (FDK) Federasyon Disiplin Kuruluna sevk edilebilecektir. her ne sebeple mazeret dahil lige çağrılıp gelmeyen sporcular elenecektir. yerlerine yedek sporcu alınmayacaktır. rakipleri turu geçmiş sayılacaktır.