Muaythai DUMESF işbirliği

Türkiye Muaythai Federasyonu ve Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele eğitim semineri düzenledi.

Muaythai DUMESF işbirliği
A+ A-

Muaythai'den uyuşturucu semineri


ANTRENÖR'LERE UYUŞTURUCU VE MADDE BAĞIMLILIĞI SEMİNERİ VERİLDİ

 
Türkiye Muaythai Federasyonu ve Dünya  Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele eğitim semineri düzenledi. Seminer Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığının,Antalya Akdeniz Üniversitesinde yapılan 1. Kademe 11. Khan Yardımcı Antrenör Kursu'da gerçekleşti.

 


 15 Ağustos 2011 tarihinde Antalya Akdeniz Üniversitesinde, Antrenörlük için görülen derslerin içinde programa Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele eğitim semineri verildi, Semineri Antalya Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesi Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile mücadele birimi Polis Memuru Banu MERCAN verdi.

 
 

           Muaythai Federasyonu Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve (DUMESF) Dünya  Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer ILICAK Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı seminerini veren Polis Memuru Banu MERCAN ve Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarlara Mücadele Şube Müdürü Mehmet ERİKOĞLU ve kursa katılan ve seminere iştirak eden kursiyerlere  katılım sertifikası ve plaket takdim etti.
 


 Kaya Muzaffer ILICAK Kursu ziyarete gelen Antalya Vali Yardımcısı ve Muaythai Hakemi Metin BOROZAN, Kursta Oyun Kuralları dersini veren Muratpaşa Kaymakamı ve Muaythai Federasyonu Hukuk ve Hakemlikten sorumlu Asbaşkanı Fatih KOCABAŞ, Özel Antrenman bilgisi dersini veren Muaythai Federasyonu Başkan adına yetkili Hasan YILDIZ, Akdeniz Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Hasan URLU,  Muaythai Federasyonu Teknik Koordinasyon kurulu üyesi Yasin URLU, Profesyonel Teknik Kurulu Başkan yardımcısı Bünyamin YILDIZ’a Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu başkanı olarak kendilerine katkılarından dolayı şükran belgesi verdi. 


Dünya  Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı ILICAK, Federasyonumuz sosyal sorumluluk projesidir, Başkan Yardımcımız ve  Muaythai Federasyonu As Başkanı , şampiyon sporcumuz Ercan Özhan, As Başkanımız Şenaydın Akkılıç ve sayıları 50'ye varan spor kulup ve derneklerimizle Uyuşturucuyla Savaşımızı başlattık.Bu seminer ve organizasyonları, maçları ve şampiyonaları her daldaki Müsadele Sporarı ile gerçekleştireceğiz. Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele'de tek ve en iyi çare spordur  ''Antrenörler bu savaşımızda komutandır''. Aileler göz bebeği çocuklarını teslim ettiği antrenörlerimiz, meraklandırmadan ve  uyarıcı reklamı yapmadan  bu savaşımıza katılmalıdır dedi.

Geleceğimizin garantisi olan cocuklarımızı,asrımızın tehlikesi olan Kötü alışkanlıklarından korunmalarıiçin, spor yapan ve başarılı olan sporcular yetiştirirlerse,  çağımızın en önemli tehlikesinden korunmuş  olacaklardır dedi. 

 
25 Ağustos’ta sona erecek olan kursa yurdun bir çok ilinde katılımcılar yer aldı. Muaythai Federasyonu Akdeniz Üniversitesinde bulunan Yurt Kur Müdürlüğü ile işbirliğde  kursiyerlerin ders verilen Akdeniz Üniversitesinde  masrafsız kalmalarını sağladı.Muaythai Federasyonu Başkan adına yetkili Hasan YILDIZ kursa katılan kursiyerleri 24 Ağustos 2011 günü Antalya’lı Muaythai ve sporadamlarına vereceği iftar yemeğine davet etti. 
 
 
Muaythai İl Temsilcisi ve Kurs Müdürü Hüseyin İNCE tarafından organize edilen sosyal aktiviteler yapıldı.Tekne turu düzenlenerek, Kursiyerlerin eğitim seminerlerinin yanı sıra dayanışma ve kaynaşması sağlandı.
 


1. Kademe 11. KhanYardımcı Antrenör Kursu ve Uyuşturucu İle Mücadele Semineri
 
Muaythai Oyun Kuralları Bilgisi      Muratpaşa Kaymakamı Asbaşkan  Fatih Kocabaş
Özel Antreman Bilgisi                 Muaythai Fed. Yöneticisi Hasan Yıldız
Muaythai Teknik Taktik Bilgisi       Kurs Eğitim Görövlisi Antrenörler Yasin Urlu , Bünyamin Yıldız , Ömer Işık
Kurs Müdürü                          Hüseyin İnce

 

 

               KURSİYERLERİN LİSTESİ
1) NAMI KARS                  KONYA
2) SEVGİ CANÖNDE              İSTANBUL
3) ERCAN YİĞİTTAŞÇI           ÇORUM
4) ABDURRAHMAN TÜFEKLİ        ANTALYA
5) BURHAN ÇELİK               EDİRNE
6) MEHMET ALİ KILIÇ           BİNGÖL
7) AYDIN TAŞKESEN             GAZİANTEP
8) KAMİL CANN GÜLLER          ERZİNCAN
9) YASAR ERSOY                ISPARTA
10) BİLAL SÖNMEZ               BİTLİS
11) ALİ KALMAZ                 İZMİR
12) ERDEM DEREBEYOGLU          İZMİR
13) HAMDİ KUZGUN               İZMİR
14) HALİL İBRAHİM KOÇAK        NİĞDE
15) ALADDİN FEVZİ İNCE         ANTALYA
16) MUZEFFER YİĞİT ÖZDEMİR     İZMİR
17) ERCAN YILMAZ               BURDUR
18) MEKSEN İNAL                KAHRAMAN MARAŞ
19) ŞAKİR BİLAL                KAHRAMAN MARAŞ
20) SAMİYE ŞEKERCİ             ANTALYA
21) ZEYNEP KÜBRA ŞAHİN         İZMİR
22) METİN KARA                 EDİRNE
23) HALİM BIYIKOĞLU            ANTALYA
24) CUDİ ÇELİK                 ŞIRNAK
25) SEYİT ALTUN                ANTALYA
26) BÜLENT ÇELİK               ISPARTA
27) GÖKHAN GÜRER               ANTALYA
28) İBRAHİM CEYLAN             İSTANBUL
29) ERKAN İDİĞ                 ADANA
30) İBRAHİM DAMAR              BOLU
31) GÜZİDE SÖKELİOĞLU          MUĞLA
32) ALİ SAÇI KARA              ANTALYA