Muaythai Antrenör Kursu

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığının 2011 yılı faaliyet planı içersinde yapılaması planlanan 1.Kademe Yardımcı Antrenör kursu Antalya´da 2.Kademe Antrenörlük Kursu Adana´da 15 Ağustos2011 tarihlerinde başladı.

Muaythai Antrenör Kursu
A+ A-

1. ve 2. Kademe Antrenör Kursu
 

1. ve 2. Kademe Antrenör Kursları Adana ve Antalya'da başladı

Türkiye Muaythai Federasyonu Başkanlığının 2011 yılı faaliyet planı içersinde yapılaması planlanan 1.Kademe Yardımcı Antrenör kursu Antalya'da 2.Kademe Antrenörlük Kursu Adana'da 15 Ağustos2011 tarihlerinde başladı.

Adana’da 15 Ağustos'ta başlayıp 28 Ağustos tarihinde bitecek olan 2. Kademe 12. Khan Antrenörlük kursu 24 kişi ile devamediyor.

Teknik Taktik dersiyle başlayan özelantrenman bilgisi, daha sonra genel antrenman bilgisi, anatomi, spor sağlığıgibi üniversite dersleri ile devam edecek.

Adana’da ki kursa Adana'nın yanısıra Hatay, Osmaniye, Bursa, Kahramanmaraş, Zonguldak ve Antalya'dan kursiyerler katılıyor.


Antalya’da düzenlenen 1. Kademe 11. Khan Yardımcı Antrenör Kursuna ise Antalya’nın yanı sıra Hatay, Adana, Burdur.Edirne, Muğla, İzmir illerinden 33 Antrenör Adayı katılıyor.

Türkiye Muay Thai Federasyonu Resmi Web SitesiAntalya’da yapılacak Kurs müfredatına Madde Bağımlılığı ve Uyuşturucu ile mücadele semineri verilecek. Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) destek verdiği seminer, Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından verilecek.

Federasyon Yönetim Kurulundan Hasan YILDIZ 25 Ağustos 2011 tarihinde kursiyerleri iftar yemeğine alacak.