Muay Thai hakem kursu

Muay Thai hakem kursu

Muay Thai Federasyonu Antalya İl Temsilcisi ve Avşar Spor Kulübü antrenörü Yasin Avşar’ın organizasyonu ile Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen Muay Thai aday hakem yetiştirme kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere belgeleri ve kartları düzenlenen törenle verild

19 Ekim 2014 - 23:33 - Güncelleme: 19 Ekim 2014 - 23:38


Muay Thai hakem  kursu  

 Muay Thai Federasyonu Antalya İl Temsilcisi ve Avşar Spor Kulübü antrenörü Yasin Avşar’ın organizasyonu ile Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen Muay Thai aday hakem yetiştirme kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere belgeleri ve kartları düzenlenen törenle verildi.  
  Avşar Gençlik ve Spor Kulübü’nde düzenlenen törene Muay Thai Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Yasin Avşar ve kursa katılan hakem adayları katıldı. 
Kursu başarıyla tamamlayan hakem adaylarına belge ve kartları İl Temsilcisi Yasin Avşar tarafından verildi. 
Kursu organize eden Antalya Muay Thai Federasyonu İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Yasin Avşar, Muay Thai hakem kursunun Manavgat’ta açtıklarını belirterek, "Üç gün süren kursumuzda Muay Thai Federasyonu Merkez Hakem Üst Kurul Başkanı Recep Yurtsever tarafından kursiyerlere ders verildi. Kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize belgeleri ve kartlarını verdik. Aday hakem olan bu kursiyerlerimiz ilk görev alacak müsabakalar da hakemliğe terfi edecekler" dedi.  

Bu haber 1414 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x