Kaya Muzaffer Ilıcak spor "farklı" olmanızı sağlar,...

Kaya Muzaffer Ilıcak spor "farklı" olmanızı sağlar, ''fark'' yaratır.

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu’ndan okullara malzeme yardımı gerçekleşti. Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu DUMESF tarafından hazırlanan ve yürütülen, "Bir kereden bi şey olur"  "Temiz spor, Temiz nesil"  projesi kapsamında DUMESF üyesi, Adana ve İstanbul'daki kulüplere spora yeni başlayan öğrencilere judogi (judo elbisesi) ve bakım ürünleri   dağıtımı yapıldı.

01 Haziran 2018 - 17:04

K. Muzaffer Ilıcak spor "farklı" olmanızı sağlar, ''fark'' yaratır. 

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu’ndan okullara malzeme yardımı gerçekleşti

  Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu DUMESF tarafından hazırlanan ve yürütülen, "Bir kereden bi şey olur"  "Temiz spor, Temiz nesil"  projesi kapsamında DUMESF üyesi, Adana ve İstanbul'daki kulüplere spora yeni başlayan öğrencilere judogi (judo elbisesi) ve bakım ürünleri   dağıtımı yapıldı.

Kaya Muzaffer Ilıcak spor "farklı" olmanızı sağlar, fark yaratır. 

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu DUMESF tarafından hazırlanan ve yürütülen, "Bir kereden bi şey olur"  "Temiz spor, Temiz nesil" 

projesi kapsamında DUMESF üyesi, Adana ve İstanbul'daki kulüplere spora yeni başlayan öğrencilere judogi (judo elbisesi) ve bakım ürünleri   dağıtımı yapıldı.

Atatürk İlköğretim Okulu Zeynep Kamil , Yavuz Türk İlköğretim Okulu Çengelköy, ait Darga İlköğretim Okulu, Pektaş Şehit Mehmet Yılmaz İlköğretim Okulu, Reşit Nuri Gültekin Ortaokulu İstanbul

, Efendi Halil Ortaokulu ve  Ömer Refika Halıcılar Ortaokulu Adana Yüreğir öğrencilerine  80 adet judogi (judo elbisesi) ve ''Temiz spor temiz beden'' sloganı ile kendinie özen gösteren "tepeden tırnağa temiz ol" kuralını benimseyen sporcu çocuklara bakım ürünleri hediye edildi..

İstanbul'da yapılan judogi dağıtımında konuşan,Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, federasyonuuzun amacı her çocuğun hangi spor olursa olsun mutlaka birinde yeteneği olduğuna inanıyoruz. Şartları zor olan çocularımıza yetenekleri doğrultusunda spora yönlendiriyoruz. Spor malzemeleri ve spor imkanlarını birlikte sunduğumuz Marmara Rotary Kulübü Derneği Başkanı Doc.Dr. Ayşe Salman, Dr Zihni Papakçı'ya  ve  Lacton Kozmotik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Akat'a, iş adamı ve sporcu dostu Bekir Hocaoğlu'na bu  projelerimizde yanımızda oldukları için onurluyuz. 

Adana Hapkido İl Başkanı Metin Ufuk'a örnek destekleri ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Sokaktan alınan her çocuk gelecekte ülkemizde insanlık adına bir farkındalık yaratacağına emin olan federasyon olarak çalışmalarımız daima devem edecektir. 

Bu vesile ile projenin hazırlanmasında ve yürütülmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Gönüllülük esasına dayalı bu projelerimiz, her çocuk geleceğin şampiyonudur yeterki ilgi alanını bulalım dedi.

 

 

Bu haber 1622 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x