Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Ödüle Doymadı…

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Ödüle Doymadı…

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında  tiyatro dalında 19 ödülle sezonu kapatmıştır. 31 Okulun başvurduğu Terakki Festivaline seçilen 5 okuldan biri olup Terakki Festivalinde Jüri Özel Ödülü En İyi Oyuncu Nur Eyşan UYGUN, En İyi Oyuncu Rümeysa YILMAZ adlı öğrenciler almıştır.

01 Haziran 2018 - 16:11

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Ödüle Doymadı…

 

Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında  tiyatro dalında 19 ödülle sezonu kapatmıştır.

31 Okulun başvurduğu Terakki Festivaline seçilen 5 okuldan biri olup Terakki Festivalinde Jüri Özel Ödülü En İyi Oyuncu Nur Eyşan UYGUN, En İyi Oyuncu Rümeysa YILMAZ adlı öğrenciler almıştır.

                Ayrıca Profilo Alışveriş Merkezinin düzenlediği 17. PAM Liselerarası Tiyatro buluşmasında  övgüye değer oyun En İyi Kadın Oyuncu Nur Eyşan UYGUN  adlı öğrenci almıştır.

                İBB 34. Genç Günler Ergün Işıldar Liseler arası Tiyatro yarışmasın da ise Jüri Özel Ödülü, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü Nur Eyşan UYGUN almıştır.

                Okul Müdürü Remzi İLHAN, “emek verilen bir çalışmanın sonunda ödül almak öğrenci, öğretmen ve okul idaresinin motivasyonunu arttırmaktadır. Öğrencilerimiz yeteneklerinin farkına vararak hayatlarına yön vermektedirler” dedi.

Bu haber 1745 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x