Gökhan Ölçer, Hakkınızı helal edin

Gökhan Ölçer, Hakkınızı helal edin

Karate Erkek Milli Takımı, Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde kamp yaptığı esnada Fenerbahçe taraftarları ile yaşadığı üzücü olay tatlıya bağland

29 Ekim 2014 - 18:00

Gökhan Ölçer, Hakkınızı helal edin

Karate Erkek Milli Takımı, Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde kamp yaptığı esnada Fenerbahçe taraftarları ile yaşadığı üzücü olay tatlıya bağlandı.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında 18 Ekim Cumartesi akşamı oynanan derbi sırasında Düzce Topuk Yaylası’nda yaşanan olayın tarafları bir araya geldi. Erkek Karate Milli Takımı sporcuları ile Fenerbahçe taraftarları arasında yaşanan tartışmanın taraflarından olan Gökhan Ölçer, Sapanca’ya giderek Milli Takım kampını ziyaret etti.

Sapanca Güral Hotel’de kamp yapan Milli sporcularımız ile taraflar adına bir araya gelen Gökhan Ölçer, üzücü bir olay yaşandığını belirterek, “Hatalar insanlar içindir; önemli olan hatalardan dönmektir. Yanlış anlaşılmaların da sebebiyle Topuk Yaylası’nda huzurunuzu kaçırdım. Hakkınızı helal edin” dedi.

Özellikle Avrupa şampiyonlukları bulunan 20 yaşındaki sporcumuz Ali Sofuoğlu ile yaşadığı tatsız olay nedeniyle gündeme gelen Gökhan Ölçer, bu durumdan ötürü büyük üzüntü duyduğunu söyledi. Ali Sofuoğlu’na hitaben konuşan Ölçer, “Özellikle senden özür diliyorum. Yaptığım davranıştan dolayı çok üzgünüm. Hakkını helal et lütfen” diye konuştu.

“BİR FENERBAHÇELİ’YE BÖYLE BİR OLGUNLUK YAKIŞIR”

Erkek Milli Takım Teknik Direktörümüz Murat Delihasan, yaptığı kısa konuşmada, “Topuk Yaylası’nda istemediğimiz bir olay yaşandı. Dünya Karate Şampiyonası hazırlık sürecinde yaşanan üzücü hadise sporcularımızı çok üzdü. Gökhan Ölçer’e buraya gelerek göstermiş olduğu olgunluktan ötürü çok teşekkür ediyorum. Bir Fenerbahçeli’ye de böylesi yakışırdı. Olay bizim açımızdan kapanmıştır” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından milli sporcularımız ile bir süre sohbet eden Gökhan Ölçer, Almanya’da yapılacak Dünya Karate Şampiyonası’nda sporcularımıza başarı dileğinde bulundu.
 

 

Bu haber 1392 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x