Eyüp Gözgeç EUBC Asbaşkanı Oldu

Eyüp Gözgeç EUBC Asbaşkanı Oldu

Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç EUBC Asbaşkanlığı'na seçildi Uluslararası Boks Birliği (AIBA) ve Avrupa Boks Birliği (EUBC) Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Gözgeç, EUBC'nin genel kurulunda asbaşkan seçildi.

24 Şubat 2019 - 22:48

Eyüp Gözgeç EUBC Asbaşkanı Oldu
Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç EUBC Asbaşkanlığı'na seçildi
Uluslararası Boks Birliği (AIBA) ve Avrupa Boks Birliği (EUBC) Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Gözgeç, EUBC'nin genel kurulunda asbaşkan seçildi.
 
Türkiye Boks Federasyonu  ndan yapılan açıklamaya göre Rusya'nın başkenti Moskova'daki EUBC Genel Kurulu'nda asbaşkanlığa getirilen Gözgeç, 2019-2023 yıllarında bu görevi sürdürecek.

Eyüp Gözgeç Avrupa Boks Birliği Asbaşkanlığı'na seçildi.

Ankara Boks Camiası, EUBC Asbaşkanı ve Avrupa Antrenör Komisyonu Başkanlığına seçilen Eyüp Gözgeç'in kutlama yemeğinde bir araya geldi. Türkiye Boks Federasyonu Başkan Vekili Hasan Kartal'ın düzenlediği akşam yemeğine Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, hakemler ve çok sayıda antrenör katıldı.

Yemekte konuşma yapan Türkiye Boks Federasyonu Başkan Vekili Hasan Kartal, EUBC Asbaşkanı seçilen Eyüp Gözgeç'e yeni görevinde başarılar diledi.

Uzun yıllardır boks camiasının içinde yer aldığını belirten EUBC Asbaşkanı ve AIBA Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Gözgeç '' Moskova'da yapılan seçimde EUBC Asbaşkanlığına ve ayrıca Avrupa Antrenör Komisyonu Başkanlığına getirildim. Tüm Boks camiasına hayırlı olsun.'' dedi.
 

Bu haber 852 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x