Coliseum Masa Tenisi Turnuvası

Coliseum Masa Tenisi Turnuvası

Coliseum Masa Tenisi Turnuvası Uyuşturucu ve Dopinge yaklaşma! 2 Milyon Kişiye Masa Tenisi Oynatıyoruz Sporu hayat tarzına dönüştüren Coliseum Sports Club, düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası’yla sporseverlerle buluştu. 

09 Nisan 2018 - 16:51 - Güncelleme: 10 Nisan 2018 - 11:22

Coliseum Masa Tenisi Turnuvası
Uyuşturucu ve Dopinge yaklaşma!
2 Milyon Kişiye Masa Tenisi Oynatıyoruz


Sporu hayat tarzına dönüştüren Coliseum Sports Club, düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası’yla sporseverlerle buluştu. 

Coliseum Sports Club, her yıl geleneksel olarak üyeleri için düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası’nı bu yıl ”2 Milyon Kişiye Masa Tenisi Oynatıyoruz” projesi kapsamında,

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Arma Spor ve DUMESF’nin (Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu) destekleriyle Acarkent’te yer alan kulübünde ''Spor hayatın ışığıdır'' sloganı ile gerçekleştirdi. .Turnuvaya 2012 Balkan Gençler Şampiyonu , Türkiye Ferdiler İkincisi ve Balkan Çiftler Şampiyonu Kerem Karaman  da misafir sporcu olarak destek verirken, dereceye girenlerle Masa Tenisi oynadı.

Coliseum üyeleri ve başarılı sporcuların kıyasıya mücadelesiyle çekişmeli maçlara sahne olan turnuva  Masa Tenisi Federasyonuna bağlı hakemler tarafından başarıyla yönetildi.

Turnuvada erkeklerde Yüksel Ceylan birinci, Kenan Domaç ikinci, Utku Kabil üçüncü olurken, bayanlarda ise Gülşah Kısa birinci, Semra Atmaca ikinci, Esra Doğu üçüncülüğü elde etti.

Coliseum 6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü Turnuvası'na gösterlen ilgiden çok memnun kaldıklarını belirten  Coliseum Sports Club Spor Müdürü Ahmet Kerim Kulçak, ''Bu denli bir katılım bizi çok sevindirdi. Acarkent'te Masa Tenisi'ne çok büyük bir ilgi var. En yakın zamanda yeni bir Masa Tenisi Turnuvası düzenleyeceğiz'' dedi. Masa Tenisi branşının kitleleri beraberinde sürükleyecek potansiyele sahip bir branş olduğuna vurgu yapan Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak ise ''Masa Tenisi branşı bizim çok önem verdiğimiz bir branş. O nedenle proje ortağımız İstanbul Arma Spor'un düzenleyeceği her turnuva ve etkinliğe destek vereceğiz. Bu günde çok güzel bir turnuva oldu. Katılımın yüksek olması ve heyecanlı karşılaşmalar yapılması bizi ayrıca sevindirdi'' dedi.

Coliseum Sports Club ve Masa tenisi Federasyonu işbirliğinde düzenlenen turnuvanın sona ermesinden sonra dereceye giren sporculara ödülleri Coliseum Sports Club Spor Müdürü Ahmet Kerim Kulçak, Arma Spor Kulüp Başkanı Murat İlter ve Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak tarafından verildi.

Bu haber 4085 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x