Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası

Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası

Boks Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Yıldız ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası final müsabakalarıyla sona erdi. 12-17 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Esenyurt Belediyesi Cumhuriyet Spor Salonunda düzenlenen Şampiyonaya 33 ilden 348 sporcu katıldı.

21 Şubat 2019 - 11:10 - Güncelleme: 23 Şubat 2019 - 11:34

Yıldız ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası İstanbul Esenyurt Belediyesi Cumhuriyet Spor Salonunda gerçekleşti.

Boks Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Yıldız ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası final müsabakalarıyla sona erdi. 12-17 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Esenyurt Belediyesi Cumhuriyet Spor Salonunda düzenlenen Şampiyonaya 33 ilden 348 sporcu katıldı.

 


Boks Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Yıldız ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası final müsabakalarıyla sona erdi. 12-17 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Esenyurt Belediyesi Cumhuriyet Spor Salonunda düzenlenen Şampiyonaya 33 ilden 348 sporcu katıldı.

Kıran kırana geçen final müsabakaları sonunda Yıldız Kadınlarda 13, Büyük Kadınlarda 10 sıklette madalya dağıtıldı.

 


Final müsabakaları görsellerine ulaşmak için tıklayınız


Yıldız Kadınlarda Madalya Kazanan Sporcular:

46 KG

YAĞMUR BABA (NEVŞEHİR) ALTIN MADALYA

YEŞİM KENDİGELEN (KOCAELİ) GÜMÜŞ MADALYA

SİMGE ERDOĞMUŞ (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

MELİSA BEKİNKAYAN (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

48 KG

GAMZE SOĞUKSU (ORDU) ALTIN MADALYA

BUSE SAĞLAN (AYDIN) GÜMÜŞ MADALYA

BAHAR AVCI (SİNOP) BRONZ MADALYA

DİLARA NUR CAN (SİNOP) BRONZ MADALYA

50 KG

AYŞE ÖZDEMİR (TEKİRDAĞ) ALTIN MADALYA

NAZAR KENAN (TEKİRDAĞ) GÜMÜŞ MADALYA

MELİKE BALLIOĞLU (BURSA) BRONZ MADALYA

SILA TURNA (KOCAELİ) BRONZ MADALYA

52 KG

NİLAY YARENÇAM (ANKARA) ALTIN MADALYA

KEVSER TÜTÜNCÜ (TRABZON) GÜMÜŞ MADALYA

SENA NUR YÜKSEL (KARABÜK) BRONZ MADALYA

EDANUR EROĞLU (SAMSUN) BRONZ MADALYA

54 KG

EBRAR SILA ÖZTÜRK (TRABZON) ALTIN MADALYA

ZEHRA ERTOK (ESKİŞEHİR) GÜMÜŞ MADALYA

DUDU DÖNMEZ (AYDIN) BRONZ MADALYA

ECATERİNA DÖNMEZ (ANTALYA) BRONZ MADALYA

57 KG

ELİF YAVUZ (İSTANBUL) ALTIN MADALYA

EYLÜL İREM AYDOĞMUŞ (MALATYA) GÜMÜŞ MADALYA

BERFİN POLAT (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

AYŞEGÜL AYYILDIZ (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

60 KG

NİSA NUR ERDEM (TRABZON) ALTIN MADALYA

BAHAR YILDIZ (ESKİŞEHİR) GÜMÜŞ MADALYA

CEREN YURTTUTAN (ORDU) BRONZ MADALYA

HAVVANUR KAYA (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

63 KG

ZEHRA CEREN TUNCER (ANKARA) ALTIN MADALYA

PINAR KARADERE (ORDU) GÜMÜŞ MADALYA

SONGÜL SUDE KESKİN (MALATYA) BRONZ MADALYA

MELİS KIR (KOCAELİ) BRONZ MADALYA

66 KG

İLAYDA SILA YURTTAN (ORDU) ALTIN MADALYA

BUSE YILMAZ (ANKARA) GÜMÜŞ MADALYA

SUDENAZ KUMRAL (ANKARA) BRONZ MADALYA

SILA HİLAL DURNA (MERSİN) BRONZ MADALYA

70 KG

AYŞE DOĞAN (UŞAK) ALTIN MADALYA

AKSUNA ÇELİK (KOCAELİ) GÜMÜŞ MADALYA

ELİF GÜL ARAZ (ANKARA) BRONZ MADALYA

EMEL EDA TİRYAKİ (ORDU) BRONZ MADALYA

75 KG

SENANUR KOCAOĞLU (ANKARA) ALTIN MADALYA

ASYA ALPASLAN (İZMİR) GÜMÜŞ MADALYA

SUDENAZ DEVEOĞLU (NEVŞEHİR) BRONZ MADALYA

ÜLKÜ ASLANTEKİN (ANKARA) BRONZ MADALYA

80 KG

ECE ASUDE EDİZ (SAKARYA) ALTIN MADALYA

ZEHRA ASLANTAŞ (ANKARA) GÜMÜŞ MADALYA

BEYAZ NUR ÇELİK (ORDU) BRONZ MADALYA

ESMA LOK (İZMİR) BRONZ MADALYA

+80 KG

ELİF MERYEM USTA (İSTANBUL) ALTIN MADALYA

MELTEM GÜÇLÜER (ANKARA) GÜMÜŞ MADALYA

ŞEVVAL AKGÜN (SAKARYA) BRONZ MADALYA

ÇAĞLA KARAASLAN (SİNOP) BRONZ MADALYA

 

Büyük Kadınlarda Madalya Kazanan Sporcular:

48 KG

AYŞE ÇAĞIRIR (İSTANBUL) ALTIN MADALYA

MELEK YAMAK (TRABZON) GÜMÜŞ MADALYA

ELİF DELİŞMEN (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

TUĞÇE SERPİL USLU (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

51 KG

BUSE NAZ ÇAKIROĞLU (İSTANBUL) ALTIN MADALYA

AYŞENUR TOPAL (İSTANBUL) GÜMÜŞ MADALYA

HAMİDE YAVUZ (SAMSUN) BRONZ MADALYA

SUDİYE GÖL (ORDU) BRONZ MADALYA

54 KG

BEYZA SARAÇOĞLU (BURSA) ALTIN MADALYA

RABİA ORUÇOĞLU (ZONGULDAK) GÜMÜŞ MADALYA

HAZEL SAYDAM (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

NAZMİYE TATAR (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

57 KG

ESRA YILDIZ (İSTANBUL) ALTIN MADALYA

CANSU ÇAKIR (İSTANBUL) GÜMÜŞ MADALYA

ZEYNEP GEDİKLİ (KARABÜK) BRONZ MADALYA

MERVE KARACA (SAMSUN) BRONZ MADALYA

60 KG

SATI BURCU (İSTANBUL) ALTIN MADALYA

URGUYA US (BURSA) GÜMÜŞ MADALYA

AYLİN ÖZÇELİK (ELAZIĞ) BRONZ MADALYA

GİZEM EN (BURSA) BRONZ MADALYA

64 KG

ÇAĞLA ALUÇ (KARABÜK) ALTIN MADALYA

AYŞENUR YILMAZ (BURSA) GÜMÜŞ MADALYA

REYHANEH ZARE (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

İNCİ SOCU (SAMSUN) BRONZ MADALYA

69 KG

BUSENAZ SÜRMENELİ (TRABZON) ALTIN MADALYA

ŞEYMANUR KARADAĞ (ERZURUM) GÜMÜŞ MADALYA

ÖZNUR CANER (ANTALYA) BRONZ MADALYA

GAMZE KARA (KARABÜK) BRONZ MADALYA

75 KG

ESMANUR KOÇ (ANKARA) ALTIN MADALYA

YADİKAR KARAGÖZ (BARTIN) GÜMÜŞ MADALYA

REMZİYE VURUŞAN (MERSİN) BRONZ MADALYA

İREM GÜNEŞEN (KARABÜK) BRONZ MADALYA

81 KG

ELİF GÜNERİ (KARABÜK) ALTIN MADALYA

GİZEM AYDEMİR (KARS) GÜMÜŞ MADALYA

TUĞBA ÖZ (BARTIN) BRONZ MADALYA

+81 KG

ŞENNUR DEMİR (İSTANBUL) ALTIN MADALYA

SUEDA ŞAHİN (BURSA) GÜMÜŞ MADALYA

EDA YENİLMEZ (KARABÜK) BRONZ MADALYA

MAKBULE UYSAL (İSTANBUL) BRONZ MADALYA

 

.

Bu haber 834 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x