Alexey KUNIN İstanbul’a geliyor

Alexey KUNIN İstanbul'a geliyor

All Japan Ju Jitsu International Federation ( AJJIF ) Başkanı 10.Dan Alexey KUNIN, Mücadele Sporlarında büyük çalışmaları olan Erol Bekir YILDIRIM ile İstanbul'da buluşuyor.

08 Nisan 2015 - 12:04 - Güncelleme: 08 Nisan 2015 - 12:29

Alexey KUNIN İstanbul'a geliyor
JU JİTSU DÜNYA OTORİTESİ AJJIF TÜRKİYE’ DE

All Japan Ju Jitsu International Federation ( AJJIF ) Başkanı 10.Dan Alexey KUNIN,  Mücadele Sporlarında büyük çalışmaları olan Erol Bekir YILDIRIM ile İstanbul'da buluşuyor.

    Dünya da mücadele sporları arasında yükselişe geçen ve kökeni bin yıl öncesine dayanan Japon felsefesi olan Ju Jitsu ‘nun dünya otoritesi AJJIF artık Türkiye’de… All Japan Ju Jitsu International Federation ( AJJIF ) Başkanı 10.Dan Alexey KUNIN, Türkiye’nin de Ju Jitsu ‘da arzu edilen seviyeye gelmesi için ülkemizde faaliyetlerini şekillendirecektir. 11 Nisan 2015 Tarihin de İstanbul / Pendik’te mücadele sporlarının vitrini olacak bir görsel şölen ile Türkiye’ye temsilcilik verecek, bilgi ve deneyimlerini aktarmak Türk Ju Jitsu ekiplerine birde workshop uygulaması yapacaktır.

    Türkiye’de Ju Jitsu İçişleri Bakanlığına bağlı Spor Federasyonları bünyesinde faaliyet göstermekte olup Spor Bakanlığı bünyesine dahil olması için gereken tüm hazırlıklar devam etmektedir. Bu süreçte ülkemizde kilometre taşı olabilecek bu temsilciliğii Ju Jitsu’da bilir kişi olan Erol Bekir YILDIRIM sürdürecektir.

    AJJIF Türkiye Temsilcilik Lansmanı ve Uluslararası Ju Jitsu Seminerini yoğun bir katılımcı profili oluşturmaktadır. Katılımcılar arasında AJJIF Avrupa Başkanı ve Rusya Ju Jitsu Federasyon Başkanı 9.dan Yury SMIRNOV, Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) ve Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu, Hankido, Kumdo, Hankumdo, Kunmudo, Sunmudo spor branşları Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Combat Ju Jitsu Yunanistan Federasyon Başkanı George KIOURTIDIS,Tekvando Federasyonundan 7. Dan Ali BALMUK, Muay Thaı Fedarasyonundan 5.Dan Bayram GEZİCİ ve birçok yerli yabancı teknik adam yerini alacaktır.Ayrıca spor, sanat ve politacılarından oluşan özel protokol de faaliyetin önümüz deki çalışmalarına lobi oluşturacaktır.

     Temsilcilik töreni ile başlayacak programda halkoyonları gösterilerinin yanı sıra Hapkido,Taekwando, Wing Chun, Muay Thai, Vücut Geliştirme ve Ju Jitsu gösterileri yapılacak olup izleyicelere mücadele sanatlarının görsel şöleni tattırılacaktır. Ayrıca Uyuşturucu ile mücadele sporun önemini ile ilgili betimlemeler yapılacak sosyal sorumluluk teması ile etkinlik 

bütünleştirilecektir. 
   Bu özel spor olayında tüm spor adamların yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Tarih : 11 Nisan 2015
Yer: Dolayoba Spor Kompleksi / Pendik 
Saat: 10.00 

Web : www.ajjif.org

Bu haber 10899 defa okunmuştur.

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x