İstanbul Kros Avrupa Yakası Yarışları

İstanbul Kros Avrupa Yakası Yarışları

İstanbul Okullar Kros Yarı Final Avrupa Yakası Yarışları Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Parkurunda yapıldı.

15 Ocak 2015 - 21:58 - Güncelleme: 18 Ocak 2015 - 22:03

İstanbul Kros Avrupa Yakası Yarışları
İstanbul Okullar Kros Yarı Final Avrupa Yakası Yarışları  Validebağ Şevket Aktalay İzci Evi Parkurunda yapıldı. 
Final Yarışları, 19 Ocak 2015 Pazartesi günü aynı yerde saat 11:00'de yapılacak. 
Avrupa Yakası Okullarının Yarışında ilk üç dereceye giren öğrencilerle finale kalan 8 takım şöyle oluştu:

KÜÇÜK KIZLAR:
FERDİ SIRALAMA:
1-Dilay Yıldızhan: Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 4.16
2-Yağmur Gültekin: Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO
3-Songül Akkuş: Başakşehir İbrahim Koçaslan OO. 4.36

TAKIM SIRALAMASI:
1-Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 9 puan
2-Pirri Reis OO. 23 puan
3-Dr. Hulusi Behçet OO 40 puan
4-Zübeyde Hanım OO. 44 puan
5-Başakşehir İbrahim Koçaslan OO.48 puan
6-Avcılar Ali Karay OO. 50 puan
7-Zeytinburnu 75. Yıl OO. 54 puan
8-Şili Kurtuluş OO. 82 puan


KÜÇÜK ERKEKLER:
FERDİ SIRALAMA:
1-Umut Gültekin: Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 
2-Halis Demir: Piri Reis OO. 
3-Murat İşneş: M. Nihat Çamdelli OO

TAKIM SIRALAMASI:
1-Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 17 puan
2-Piri Reis OO.26 puan
3-Bayrampaşa Cevatpaşa OO. 30 puan
4-Dr. Hulusi Behçet OO. 37 puan.
5-M. Nihat Çamdelli OO. 56 puan
6-Ali Karay OO. 66 puan
7-Başakşehir İbrahim Koçaslan OO. 66 puan
8-Mobil İmam Hatip OO. 67 puan


YILDIZ KIZLAR:
FERDİ SIRALAMA:
1-Enise Çorumlu: Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 7.13
2-Büşra Betül Yakışır: Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 7.30
3-Ceylan Gümüş:Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 7.13

TAKIM SIRALAMASI:
1-Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 10 puan
2-Dr. Hulusi Behçet OO. 53 puan.
3-Ayhan Şahenk OO. 62 puan 
4-Mobil İmam Hatip OO. 77 puan
5-Başakşehir İbrahim Koçaslan OO. 1106 puan.
6-Bahçeşehir Boğazköy OO. 124 puan.
7-Bayrampaşa Cevatpaşa OO.143 puan
8-Şişli Kurtuluş OO. 162 puan.

YILDIZ ERKEKLER:
FERDİ SIRALAMA:
1-Onur Anbarcı: -Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 10.53
2-Maslum Şahin: Dr. Hulusi Behçet OO. 11.10
3-Mahmut Aydoğan: Bayrampaşa Cevatpaşa OO. 11.15

TAKIM SIRALAMASI:
1-Küçükçekmece Söğütlüçeşme OO 26 puan
2-Dr. Hulusi Behçet OO. 28 puan
3-Kazlıçeşme Abay OO. 64 puan
4-Bayrampaşa Cevatpaşa OO.69 puan
5-Başakşehir İbrahim Koçaslan OO. 78 puan
6-Sarıyer Britist İnternational OO. 102 puan
7-75 Yıl OO 137 puan.
8-M. Nihat Çamdelli OO.146 puan


GENÇ KIZLAR:
FERDİ SIRALAMA:
1-Meltem Yaşar: Avusturya Lis: 12.28
2-Esra Özcan: Atatürk Çağdaş Yaşam 13.03
3-Esra Gümüşoğlu: Atatürk Çağdaş Yaşam 13.09

TAKIM SIRALAMASI:
1-Atatürk Çağdaş Yaşam ÇPAL. 17 puan.
2- Küçükköy M.TAL. 40 puan.40 puan.
3-Bahçelievler Cumhuriyet And. Lis. 59 puan.
4-Esenyurt And. Lis. 72 puan.
5-Eyüp Halis Kutmangil Lis. 80 puan
6-Zeytinburnu Zühtü Kurtulmuş Lis. 94 puan.
7-Sarıyer Britist İnternational OO. 99 puan
8-Büyükçekmece Galip Ruhan EML. 0 puan

GENÇ ERKEKLER:
FERDİ SIRALAMA:
1-Hikmet Arık: Zeytinburnu Ticaret M.L. 17.36
2-Onur Kain: Bahçelievler Cumhuryet And. Lis.18.39
3-Salih Yalman: Esenyurt And. Lis. 18.59

TAKIM SIRALAMASI:
1-Zeytinburnu Ticaret M.L. 33 puan
2-Bahçelievler Cumhuryet And. Lis. 50 puan.
3-Esenyurt And. Lis. 53 puan.
4-Haluk Önder Lis. 69 puan.
5-Halis Kutmangil Lis. 73 puan.
6-Şehit Büyükelçi Galip Balkar Lis. 74 puan.
7-Zühtü Kutulmuş And. Lis. 83 puan.
8-Zeytinburnu TML. 0 puan 

 

Bu haber 991 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Deaflympis 2017 tüm spor karşılaşmaları ve açılış  ücretsiz
Deaflympis 2017 tüm spor karşılaşmaları ve açılış ücretsiz
Avni Yıldırım'ın rakibi belli oldu
Avni Yıldırım'ın rakibi belli oldu